Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-Windows 10 będzie można testować na Lumiach z 512 MB RAMu

Windows 10 będzie można testować na Lumiach z 512 MB RAMu

Wielu użytkowników smartfonów z linii Lumia zastanawia się, czy ich urządzenie otrzyma aktualizację do Windows 10. Chociaż nie mamy jeszcze informacji o konkretnych modelach, dobra wiadomość jest taka: Microsoft potwierdził, że Windows 10 będzie można testować na Lumiach z 512 MB RAMu.


Wciąż czekamy na oficjalną listę smartfonów, które będą mogły skorzystać z testowej wersji systemu Windows 10. Jeden z użytkowników zapytał pracownika Microsoftu, Gabriela Aula, za pośrednictwem Twittera, czy wsparcie otrzyma chociaż jedna Lumia z 512 MB RAMu. Aul potwierdził, że takie słuchawki również obsłużą Windows 10 Technical Preview i będą mogły skorzystać z aktualizacji. Jednocześnie dodał, że już nic więcej w tej sprawie nie powie, zatem na dokładną informację o które tanie słuchawki chodzi, będziemy musieli jeszce poczekać.

Niestety nie jesteśmy również pewni, czy Lumie, które będą mogły zainstalować Windows 10 Technical Preview, otrzymają również aktualizację do finalnej wersji systemu. Na razie wciąż czekamy na testową wersję przeznaczoną dla smartfonów.

Źródło: Windows Central, Liliputing

SewixAutor |2015-02-07T19:28:19+01:007 lutego 2015 19:28|Kategorie: Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.