Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG wprowadza innowacyjny system ekranów LG LED Signage

LG wprowadza innowacyjny system ekranów LG LED Signage

LG Electronics wprowadza najbardziej zaawansowane rozwiązanie z dziedziny ekranów w swojej dotychczasowej ofercie — innowacyjny system LG LED Signage (model LSAA) oparty na najnowszej technologii i konstrukcji wyświetlaczy. Oferuje on jeszcze wyższą jakość obrazu i łatwiejszą instalację niż popularne poprzednie modele, którym firma LG zawdzięcza pozycję jednego z czołowych dostawców w branży wyświetlaczy.

Model LSAA został zaprojektowany pod kątem montażu blokowego, co niezwykle ułatwia konstruowanie wyświetlaczy o dużej powierzchni. Centralnym elementem tego rozwiązania jest pojedynczy koncentrator LED o mocy 600 W umieszczony w obudowie o wymiarach 337,5 mm (wys.) x 44,9 mm (gł.). Zasila on cały system wyświetlacza i przesyła sygnał obrazu o maksymalnej rozdzielczości 4K UHD i proporcjach 16:9 bez dodatkowego okablowania pomiędzy poszczególnymi obudowami. Pozwala to oszczędzić czas, obniżyć koszty i ograniczyć utrudnienia. Konstrukcja umożliwia bezproblemowe nadawanie i odbiór sygnału drogą bezprzewodową dzięki technologii bezstykowego złącza LG, przy czym prąd zasilający dociera do każdego wyświetlacza poprzez złącza stykowe umieszczone na krawędziach obudowy.

image processing20200626 30743 7ojrwq

Ponadto obudowa wyświetlaczy LED została skonstruowana w taki sposób, aby instalatorzy mogli łączyć wiele urządzeń w celu uzyskania wymaganego rozmiaru. Dzięki prostej instalacji i możliwościom rozbudowy model LSAA można ustawiać i rekonfigurować na miejscu znacznie szybciej niż inne wyświetlacze LED. Co więcej, mocowania ścienne i akcesoria z kategorii ramek umożliwiają wiele wariantów montażu, tak aby spełniać różne wymagania związane z warunkami lokalnymi i potrzebami klienta.

System LG LSAA jest wyposażony w ten sam procesor obrazu oparty na algorytmach sztucznej inteligencji, który można znaleźć w popularnych telewizorach LG klasy wyższej. Daje on obraz o żywych kolorach dzięki technologii wyświetlaczy samoemisyjnych oraz niewielkiemu odstępowi między pikselami, który obecnie wynosi 1,2 mm, lecz ma zostać dodatkowo zmniejszony do wartości poniżej 1 mm w drugim półroczu. Aby zapewnić większą wydajność, zastosowano metodę, w której diody LED korzystają ze wspólnej katody podłączonej do pojedynczego styku. Takie rozwiązanie zapobiega nadmiernemu zużyciu energii, przesyłając jedynie sygnał o wymaganym napięciu do każdego piksela składowego.

 

 innowacyjny system ekranów LG LED Signage

 

Seria LSAA wyznacza nowe standardy na rynku wyświetlaczy reklamowych. Innowacje w produktach takich jak system LSAA to atut, dzięki któremu firma LG jest liderem branży, oferując znakomitą jakość obrazu, niezwykłą łatwość instalacji oraz bezkonkurencyjne korzyści. 

Paek Ki-moon, wiceprezes i szef działu wyświetlaczy informacyjnych w firmie LG Electronics Business Solutions

System LG LED Signage będzie dostępny w tym miesiącu, początkowo na rynkach Ameryki Północnej i Europy, a w dalszej kolejności — w Ameryce Łacińskiej i Azji.Autor |2020-06-26T13:16:11+02:0026 czerwca 2020 13:16|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.