Jesteś tutaj:-, Internet, LG, Newsy, Operatorzy, Telefony-LG Optimus 3D Max (Swift 3D Max) wchodzi do Europy (video)

LG Optimus 3D Max (Swift 3D Max) wchodzi do Europy (video)

Najnowszy smartfon 3D firmy LG, który nie wymaga okularów – Optimus 3D Max – w Polsce dostępny będzie jako Swift 3D Max, właśnie debiutuje w Europie. Wprowadzenie modelu Optimus 3D w ubiegłym roku zapoczątkowało nową erę w historii smartfonów — powiedział dr Jong-seok Park, prezes i dyrektor generalny firmy LG Electronics Mobile Communications.

Optimus 3D Max
Optimus 3D Max

LG Optimus 3D Max jest wyposażony w różnorodne innowacje i oferuje użytkownikom wiele zaawansowanych możliwości zarówno w trybie 2D, jak i 3D. Smartfon działa w oparciu o system Android 2.3 Gingerbread. LG Optimus 3D Max wyposażono w 1.2 GHz dwurdzeniowy procesor, wspomagany przez 1GB RAM oraz 4.3-calowy ekran 3D WVGA chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 2. Szybkość w sieci 3G została zwiększona do HSPA+ (21 Mb/s). Funkcja LG Tag+ oferuje zaawansowane możliwości komunikacji bliskiego zasięgu (Near Field Communication — NFC), które zwiększają wygodę użytkowników.

Jedną z jej zalet jest automatyczna zmiana ustawień za pomocą specjalnych tagów, które powodują włączanie określonych trybów, takich jak „samochód”, „biuro” czy tryb uśpienia. W zależności od miejsca tagi te automatycznie dostosowują różne ustawienia telefonu, w tym Wi-Fi, Bluetooth, GPS i głośność.

LG Optimus 3D Max w pierwszej kolejności trafi na niemiecki rynek. Niestety LG Electronics na razie nie ujawniło jeszcze ceny urządzenia. Jednak możemy spodziewać się, że nie bedzie ona odbiegać znacząco od cen telefonów z Androidem w segmencie Premium 400-500 euro netto.

źródło: PhoneArena

Kan

Autor |2012-04-24T07:25:43+02:0024 kwietnia 2012 07:25|Kategorie: Android, Internet, LG, Newsy, Operatorzy, Telefony|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. LesH 24 kwietnia 2012 w 08:15 - Odpowiedz

    Czy konstruktorzy LG udoskonalili postrzeganie obrazów 3D na ekranie nowego smartfona Optimus 3D Max? Sama możliwość rejestracji video oraz zdjęć w trójwymiarze a potem ich przestrzennego oglądania znacznie lepiej i wierniej przybliża uwiecznione chwile. Wiem, co piszę, ponieważ eksperymenty ze stereoskopowymi slajdami, robionymi na 2 aparaty zamocowane obok siebie, rozpocząłem jeszcze jako nastolatek w 1972 roku. Do dziś dnia pieczołowicie przechowuję te barwne obrazy w 3D sprzed nawet 40 lat i pamiętam, jak wtedy marzyłem o technicznych ułatwieniach w fotografii oraz filmowaniu, także przestrzennym. Dopiero obecna od kilku lat technika zaczęła spełniać temte marzenia, które wtedy wydawały się dziecinnymi rojeniami o nierealnych cudach. Wprawdzie nie zdecydowałem się jeszcze na kupno żadnego Swift-a 3D od LG, ponieważ sprzęty tej klasy i półki cenowej na moich usługach muszą najpierw spełniać potrzeby zawodowo-biznesowe, a potem rozrywkowe, nie wykluczam jednak, że się skuszę, jeśli zostanie w nich udoskonalone m.in. postrzeganie obrazów 3D na ekranie oraz wyposażenie w należytą pamięć RAM oraz wewnętrzną, ponieważ pierwszemu poprzednikowi konstruktorzy bezmyślnie poskąpili niezbędnej specyfikacji, czyniąc go na 'dzieńdobry’ ułomnym.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.