Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bezpieczeństwo, Google, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Top7-W Google Maps pojawił się prędkościomierz

W Google Maps pojawił się prędkościomierz

Aplikacja Google Maps jest jedną z najpopularniejszych aplikacji mapowych. Jednak i ona ma braki a jednym z nich był brak funkcji wyświetlania prędkości. Teraz w aplikacji pojawił się prędkościomierz – podczas jazdy z nawigacją w lewym rogu ekranu będzie  wyświetlana aktualna prędkość —  funkcja znana w wielu innych podobnych aplikacjach.

Dlaczego w aplikacji Google Maps nowa funkcja pojawiła się dopiero teraz, pozostaje tylko zgadywać. W zeszłym tygodniu w aplikacji pojawił się  wskaźnik ograniczenia prędkości.

Serwis Google Maps w ostatnim czasie bardzo się zmienił. Niektórzy twierdzą, że  te zmiany powstały wyniku zakupu przez Google aplikacji Waze. Co prawda, stało się to jeszcze w 2013 roku, więc Google mógł wprowadzić wiele funkcji znacznie wcześniej.4 komentarze

 1. Marek 8 czerwca 2019 w 15:14 - Odpowiedz

  Jechalem wczoraj na GoogleMaps.Swierzo po aktualizacji,telefon Galaxy S7 Edge.Niema pokazuje zadnej predkości.

  • Raf1x 8 czerwca 2019 w 17:36 - Odpowiedz

   Trzeba włączyć w ustawieniach.

 2. Xayro 8 czerwca 2019 w 16:06 - Odpowiedz

  Nie ma prędkości.

 3. Adam 8 czerwca 2019 w 17:46 - Odpowiedz

  Jeszcze chwila i google bedzie wystawialo mandaty i pobieralo z konta srodki od razu, a na telefon przyjdzie powiadomienie tylko. Koniec jazdy bo nie masz srodkow na koncie ?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.