Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Nowy dyrektor generalny emporia Telekom w Polsce

Nowy dyrektor generalny emporia Telekom w Polsce

emporia Telekom obchodzi trzecie urodziny w Polsce i powołuje Artura Kostrzewskiego na stanowisko nowego dyrektora generalnego.

Artur Kostrzewski, który z dniem 1 sierpnia obejmuje obowiązki dyrektora generalnego emporia w Polsce ma dziesięć lat doświadczenia w budowaniu strategii sprzedaży i jakości obsługi klienta w polskich oddziałach międzynarodowych firm telekomunikacyjnych. Od 2009 r. pracuje dla firmy emporia, tj. od początku jej istnienia w Polsce i odegrał bardzo ważną rolę zarówno we wprowadzeniu marki do Polski oraz w budowaniu kanałów sprzedaży. Wcześniej pracował w firmie Netia na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju Nowych Kanałów Sprzedaży, w Polkomtelu jako Menedżer ds. Jakości w Departamencie Sprzedaży, przez wiele lat w Orange na stanowiskach kierowniczych w obszarach zarządzania i wsparcia sprzedaży, ostatnio jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiedzialny za budowę i zarządzanie kanałami dystrybucji B2C.

emporia Telekom dziękuje Grzegorzowi Możdżyńskiemu, ustępującemu dyrektorowi generalnemu w Polsce, za wprowadzenie z powodzeniem marki emporia do Polski w 2009 r. i za przygotowanie rynku do sprzedaży jej telefonów. Grzegorz Możdżyński odpowiadał za rynkowy debiut emporiaTalkpremium i emporiaElegance oraz za zapewnienie ich obecności u wszystkich operatorów. Po trzech latach współpracy z firmą, Grzegorz Możdżyński zdecydował się odejść z dotychczasowego stanowiska i realizować własne projekty biznesowe.

Z przyjemnością powierzamy Arturowi Kostrzewskiemu stanowisko dyrektora generalnego emporia w Polsce. Jego dotychczasowe doświadczenie w budowaniu kanałów sprzedaży w strukturach emporia oraz poprzednio w działach sprzedaży Orange i Polkomtela czynią z niego bardzo doświadczonego i wartościowego partnera dla emporia.” – Eveline Pupeter, właścicielka i prezes emporia Telecom.

Cieszę się z objęcia obowiązków dyrektora generalnego emporia w Polsce, firmy, która zdefiniowała nowy segment na rynku telekomunikacyjnym w naszym kraju. Od blisko trzech lat dostarczamy najlepsze jakościowo, łatwe w obsłudze telefony zaspokajając potrzeby tych, którzy szukają prostych rozwiązań. Na najbliższe miesiące przygotowujemy kolejne premiery produktowe i jesteśmy przekonani, że spotkają się z tak samo dobrym przyjęciem jak nasze dotychczasowe propozycje”. – Artur Kostrzewski, Dyrektor Generalny emporia Telekom w Polsce.

źródło: emporia Telekom

KanAutor |2012-08-01T18:00:57+02:001 sierpnia 2012 18:00|Kategorie: Dla seniora, Newsy, Rynek|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. ferdar 2 sierpnia 2012 w 08:06 - Odpowiedz

    Zmieniają tych dyrektorów jak rękawiczki za rok dwa odejdzie i ten a pół miliona odprawy weżmie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.