Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Targi i konferencje-MWC 2012: emporia Telecom nominowana do nagrody Global Mobile Award

MWC 2012: emporia Telecom nominowana do nagrody Global Mobile Award

Firma emporia Telecom została nominowana do nagrody Global Mobile Award 2012 w kategorii „Najlepszy telefon podstawowy lub z funkcjami dodatkowymi”. Nominacja ta to wyróżnienie dla działań firmy na rzecz udostępnienia komunikacji mobilnej wszystkim użytkownikom.

Nagrody Global Mobile Awards są przyznawane przez stowarzyszenie GSM Association za doskonałość oraz innowacyjność w sektorze komunikacji mobilnej i należą do najbardziej prestiżowych w branży.

Cała oferta produktów firmy emporia wyznacza nowy standard łatwości obsługi. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu telefony komórkowe emporia zyskały sobie wielką popularność w rosnącym segmencie seniorów.

Eveline Pupeter, dyrektor generalna firmy emporia Telecom, powiedziała: „,i>Nominacja do tej nagrody to ogromny zaszczyt. Świadczy ona o tym, że sędziowie dostrzegają specjalne potrzeby i oczekiwania miliardów starszych osób na całym świecie. Szczycimy się tym, że udostępniamy telefonię komórkową osobom, którym sprawiała ona dotychczas problemy. Już od 20 lat działamy na rzecz starszych użytkowników i cieszymy się z uznania branży mobilnej telekomunikacji”.

Nagroda za „Najlepszy telefon podstawowy lub z funkcjami dodatkowymi” zostanie wręczona we wtorek 28 lutego 2012 r. w Barcelonie na kongresie Mobile World Congress. emporia na tej imprezie przedstawi nową ofertę produktów oraz usług dla starszych użytkowników telefonów komórkowych.

Karin Schaumberger, dyrektor ds. marketingu, zapowiada: „Na kongresie Mobile World Congress 2012 przedstawimy nowe produkty i usługi dla starszych użytkowników. Od czasu pierwszego naszego telefonu emporiaLIFEplus zmieniał się wygląd i styl, ale zachowaliśmy wiele funkcji, dzięki któremu ten model zyskał tak wielką popularność — na przykład system alarmowy. Obecnie dodajemy nowe usługi i funkcje, do których przywykło już wielu użytkowników telefonów komórkowych, ale osoby starsze nie mogły z nich korzystać ze względu na małe ekrany i przyciski”.

źródło: emporia Telecom

Kan

Autor |2012-02-13T13:08:37+01:0013 lutego 2012 13:08|Kategorie: Dla seniora, Newsy, Rynek, Targi i konferencje|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile