Jesteś tutaj:-, Apple, Gadżety, Inne, Microsoft, Newsy-Plantronics Voyager 3200 – dyskretny design i technologia tłumienia hałasu

Plantronics Voyager 3200 – dyskretny design i technologia tłumienia hałasu

Plantronics ogłosił wejście na rynek nowej serii słuchawek Bluetooth® Voyager 3200, zaprojektowanych z myślą o mobilnych profesjonalistach, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku i wygodzie. Voyager 3200 UC to słuchawka o eleganckim i dyskretnym designie, z trzema mikrofonami wykorzystującymi technologię redukcji szumów otoczenia, umożliwiająca prowadzenie rozmów w każdym miejscu, o dowolnej porze. Urządzenie jest już dostępne w Europie i USA, a do końca lipca pojawi się na całym świecie.

Plantronics Voyager 3200
Plantronics Voyager 3200

Dziś cały świat może być naszym biurem, jednak nie chcemy, aby było to widoczne i słyszalne” – powiedział Greg Miller, Director Portfolio Business Management w firmie Plantronics. – „Seria Voyager 3200 posiada zaawansowane funkcje zarządzania dźwiękiem, które pozwolą przejąć pełną kontrolę nad prowadzoną rozmową, niezależnie od miejsca i pory dnia.”

Plantronics Voyager 3200
Plantronics Voyager 3200

Dyskretna i sprawdzona pod kątem wygody słuchawka Voyager 3200 pozwala na prowadzenie rozmów do 6 godzin i wytrzymuje do 7 dni w trybie czuwania. Przenośne etui ładujące zapewnia do 10 dodatkowych godzin rozmów, aby nadążyć za szybkim tempem życia. Precyzyjnie dostrojony potrójny mikrofon z ulepszoną technologią cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) oferuje wyjątkowo wydajną redukcję szumów otoczenia, przekazując czysty dźwięk każdemu z rozmówców. Seria Voyager 3200 oferuje również możliwość zmieniania ustawień przy użyciu smartfona oraz spersonalizowania alertów głosowych.

Plantronics Voyager 3200
Plantronics Voyager 3200

Seria Voyager 3200 składa się z różnych pakietów oraz wersji UC. Voyager 3200 UC standardowo zawiera przenośne etui ładujące oraz adapter BT600 USB Bluetooth, który można podłączyć do komputera PC, Mac, tabletu czy smatfona, by skorzystać z funkcji UC. Słuchawka jest również kompatybilna z usługą Plantronics Manager Pro, która daje zespołom IT wgląd w ustawienia i sposób użytkowania urządzenia.


Seria Voyager 3200 została stworzona z myślą o współczesnych mobilnych pracownikach.

Najważniejsze funkcje:

  • Dynamiczny alert powiadamia w razie mówienia z wyłączonym mikrofonie.
  • Inteligentne czujniki umożliwiają automatyczne odbieranie połączeń przez założenie słuchawki. Wystarczy powiedzieć „Answer” lub „Ignore”, by zarządzać przychodzącymi rozmowami (wszystkie funkcje inteligentnych czujników dostępne przez aplikację lub oprogramowanie komputerowe Plantronics Hub).
  • Funkcja odczytywania na głos imienia i nazwiska osoby dzwoniącej. Alerty głosowe informują o wyłączonym mikrofonie, stanie połączenia i czasie rozmowy, tak by użytkownik nie musiał patrzeć na telefon komórkowy.
  • Zasięg sygnału bezprzewodowego do 30 metrów podczas korzystania z urządzeń z technologią Bluetooth® klasy 1
  • Bezproblemowe parowanie NFC z urządzeniami obsługującymi tę technologię.
  • Aktywacja funkcji Siri, Google Now lub Cortana za dotknięciem jednego przycisku.
  • Szerokopasmowy dźwięk zapewniający najwyższej jakości komunikację głosową poprzez komputer PC oraz funkcja HD Voice dostępna na zgodnych urządzeniach.
  • Technologia SoundGuard zapewnia ochronę przed nagłymi skokami dźwięku.

Słuchawka Voyager 3200 współpracuje z aplikacją Plantronics Hub w systemach Windows, Mac, iOS i Android, dając możliwość znalezienia zagubionej słuchawki, zmiany języka lub personalizowania ustawień i alertów.

Ceny i dostępność

Produkty z serii Voyager 3200 są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (diamond black) i grafitowej (carbon grey) – w różnych zestawach u autoryzowanych resellerów, w cenach od €99 do €139. Voyager 3200 UC pojawi się w sprzedaży pod koniec czerwca w kolorze grafitowym, a sugerowana cena to $219.95. Więcej informacji na plantronics.com.

źródło: Plantronics

Kan

Autor |2017-06-23T07:04:27+02:0023 czerwca 2017 07:04|Kategorie: Android, Apple, Gadżety, Inne, Microsoft, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile