Jesteś tutaj:-, Apple, Gry, Inne, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Samsung-Microsoft: program OneNote od teraz za darmo

Microsoft: program OneNote od teraz za darmo

Microsoft udostępnił do pobrania darmową wersję programu OneNote, służącego do robienia notatek. Oczekiwana aplikacja dostępna jest zarówno dla systemu Windows, jak i na OS X.


Tydzień temu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Microsoft przygotowuje się do udostępnienia darmowego OneNote’a, czyli elektronicznego notatnika i narzędzia do organizacji naszych zadań. Dzięki wsparciu dla Maków, gigant z Redmond chce lepiej konkurować z rywalami, na czele z popularnym programem Evernote.

Darmowa wersja programu OneNote była dostępna już wcześniej dla systemu Windows 8, plus można zaliczyć z kolei brak jakichkolwiek reklam.

Dzięki OneNote dla Mac OS, użytkownicy mogą synchronizować swoje notesy oraz dzielić się z nimi z innymi użytkownikami, pracującymi na urządzeniach PC, Mac oraz na ich mobilnych odpowiednikach, w tym smartfonach i tabletach z systemami Windows/Windows Phone, iOS i Android. Ponadto Microsoft udostępnia teraz API w chmurze, które umożliwi partnerom tworzenie aplikacji powiązanych z usługą OneNote.

Darmowego OneNote’a możecie pobrać tutaj.

Sewix

Autor |2014-03-17T22:30:37+01:0017 marca 2014 22:30|Kategorie: Android, Apple, Gry, Inne, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Samsung|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Aaaa 17 marca 2014 w 21:50 - Odpowiedz

    Mam ten program bo go pchają do Worda i Excela ale nigdy z niego nie korzystałem. Wszedłem teraz z ciekawości co to takiego ale tyłka nie urywa. Ktoś z Was z tego programu korzysta? Przydaje się to na coś?

  2. Fobs 18 marca 2014 w 06:48 - Odpowiedz

    Na Windows Phone korzystam często, na stacjonarnym nigdy nie korzystałem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.