Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Epson rozszerza ofertę laserowych projektorów o wysokiej jasności

Epson rozszerza ofertę laserowych projektorów o wysokiej jasności

Urządzenia wyposażone w stały obiektyw, przeznaczone są przede wszystkim dla edukacji, biznesu, placówek handlowych i branży rozrywkowej.

Epson, światowy lider w branży projektorów, rozszerzył portfolio projektorów laserowych 3LCD o nową linię kompaktowych urządzeń wysokiej jasności, zaprojektowaną z myślą o potrzebach branży edukacyjnej, biznesu, muzeów i obiektów rozrywkowych.

Nowa seria powstała aby zapewniać wyświetlanie dużych, nasyconych kolorystycznie obrazów, co przełoży się na lepszą pracę placówek edukacyjnych i biur. Jest to także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania do współpracy zdalnej. Wprowadzając nowe modele Epson oferuje laserowe projektory o nowych parametrach jasności w niższej cenie, dzięki czemu problemy związane z wymiana lamp, czy korzystaniem z kłopotliwych w użyciu monitorów odchodzą w niepamięć.

Nowa seria EB-L700, w skład której wchodzi także nowy projektor krótkiego rzutu, oferuje jasność w zakresie 5 200 – 7 000 lumenów zarówno światła białego, jak i kolorowego (CLO), posiada także rozbudowane funkcje łączności i różnorodne opcje instalacji.

 

„Oferta projektorów laserowych Epson w ostatnich latach ogromnie się poszerzyła – obecnie obejmuje modele o jasności od 1 000 do 30 000 lumenów” powiedział Jakub Łapiński, Account Manager VI. „Jako lider w dziedzinie technologii 3LCD – odpowiadając na potrzeby Klientów – Epson pracuje nad miniaturyzacją projektorów laserowych, przy zachowaniu ich wysokiej jasności. Seria EB-L700 to jeszcze bardziej wydajne, praktyczne i kreatywne rozwiązania do projekcji dla handlu, biznesu, branży hotelarskiej i rozrywkowej.”

800 l720u w sa 03

Rozwiązania laserowe dla edukacji i biur

Zaprojektowane z myślą o maksymalnym zaangażowaniu we współpracę, pomagające skupiać uwagę użytkowników na omawianych tematach, projektory EB-L520U, EB-L530U, EB-L630U, EB-L720U i EB-L730U oferują do 7 000 lumenów jasności zarówno światła barwnego, jak i białego. Wyświetlane z nich obrazy cechuje wyjątkowa jakość, a same urządzenia montowane w salach lekcyjnych i konferencyjnych są wygodne w obsłudze. W odróżnieniu od innych projektorów edukacyjnych, laserowa technologia Epson oferuje obraz o przekątnej do 500 cali i wielu różnych formatach, także panoramicznym 16:6. Wpierają równoległe wyświetlanie treści nawet z 4 źródeł sygnału, co pomaga skutecznie realizować wyzwania potrzeb nauczania hybrydowego i spotkań służbowych.

Urządzenia z serii EB-L700 są wyposażone w nowoczesne opcje łączności, w tym do przekazu w jakości 4K (4K input support), bezprzewodowej łączności 5GHz, nowej wersjiMiracast[1] i obsługi nowego bezprzewodowego systemu do prezentacji Epson. Dzięki szerokiemu zoomowi, wsparciu standardu HDBaseT i opcji montażu 360 stopni, ich instalacja jest bardzo prosta

Zasilane praktycznie bezobsługowym, wystarczającym na 20 000 godzin pracy źródłem światła projektory z serii EB-L700 zaprojektowano do niezawodnej, długotrwałej pracy, przy niskim zużyciu energii.

 

800 l720u w sa 05

 

Projektory laserowe do digital signage, rozrywki i atrakcji turystycznych

Modele krótkiego rzutu EB-L630SU i EB-L635SU o współczynniku rzutu 0,8:1 są dostępne w wersji białej i czarnej, co jest dodatkowym urozmaiceniem nowej serii. Łączące zaawansowane funkcje z wyświetlaniem jasnych i wyraźnych obrazów, projektory EB-L630SU i EB-L635SU to kompaktowe, minimalistyczne i dyskretne urządzenia, które idealnie wtopią się w każde otoczenie. Realistyczne projekcje uatrakcyjnią pracę korporacyjnych centrów obsługi klienta, wystawy muzealne czy ofertę obiektów rozrywkowych. Seria EB-L700 oferuje też gamę zaawansowanych funkcji, które umożliwiają tworzenie zaawansowanych projekcji za pomocą wbudowanej opcji łączenia obrazów, kompatybilnej z narzędziem Epson Projector Professional Tool, która zapewnia szerokie możliwości korekcji geometrii. Cała linia współpracuje z oprogramowaniem Epson do zarządzani łącznością bezprzewodową i zdalnym sterowaniem pracą urządzeń.

 

Szczegółowe informacje i dostępność

Nowe modele będą dostępne od czerwca 2021.

Снимок экрана 2021 04 23 в 12.39.47Autor |2021-04-23T12:41:08+02:0023 kwietnia 2021 15:00|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.