Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Wpłaty gotówki na konto w Banku BNP Paribas możliwe także we wpłatomatach poza oddziałami

Wpłaty gotówki na konto w Banku BNP Paribas możliwe także we wpłatomatach poza oddziałami

Bank BNP Paribas umożliwił wpłaty gotówki poza swoimi oddziałami we wpłatomatach sieci Planet Cash i Euronet. Dotychczas środki można było wpłacać w urządzeniach zlokalizowanych w placówkach banku oraz w oddziałach z obsługą kasową. Obecnie z usługi wpłaty gotówki można skorzystać łącznie w ponad 4500 wpłatomatach obu sieci na terenie całego kraju.

 

– Ten rok przyniósł duże zmiany w sposobie kontaktowania się klientów z bankiem ze względu na ograniczoną mobilność i zasady dystansu społecznego związane z pandemią Covid-19. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, rozszerzamy maksymalnie liczbę dostępnych urządzeń dla oferowanej usługi wpłaty gotówki, tak aby Klienci mogli wykonywać transakcje w wielu punktach na terenie kraju, nie tylko w oddziałach naszego banku – mówi Jerzy Porzucek, Menedżer Projektu ds. Transformacji w Banku BNP Paribas.

 

Wpłata gotówki na konto Banku BNP Paribas była dotychczas możliwa w kasie oraz przy użyciu karty płatniczej BNP Paribas w 460 wpłatomatach Planet Cash zlokalizowanych w oddziałach banku. Od 23 listopada tego roku usługa dostępna jest w ok. 1000 kolejnych urządzeń Planet Cash i w ponad . 3000 wpłatomatach sieci Euronet. Teraz, przy użyciu karty debetowej i wprowadzeniu kodu PIN, pieniądze można szybko i bezpiecznie wpłacać w dogodnej chwili i miejscu, w urządzeniach usytuowanych w najbardziej uczęszczanych lokalizacjach na terenie Polski. Wpłacona gotówka jest  księgowana na rachunku Klienta natychmiast po dokonaniu transakcji. Opłaty naliczane są w zależności od kwoty operacji, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji banku. Usługa wpłaty gotówki na rachunek karty kredytowej pozostaje dostępna tylko w urządzeniach posadowionych w oddziałach banku.

Listę lokalizacji urządzeń można znaleźć na stronach: planetcash i euronetpolska. Dodatkowo urządzenia sieci Planet Cash i Euronet, w których można dokonywać transakcji wpłaty, przez pierwsze tygodnie od wprowadzenia usługi będą oznaczone dedykowanymi ekranami informacyjnymi z logo Banku BNP Paribas.

Wpłaty gotówki poza oddziałami banku to kolejne udogodnienie udostępnione przez Bank BNP Paribas w związku z pandemią. Od samego jej początku bank towarzyszy Klientom, zapewniając dostęp do rozwiązań pomocowych, takich jak Tarcza Finansowa PFR i kredyty z gwarancjami BGK oraz proponując własne udogodnienia, np. moratoria kredytowe. Bank zapewnił Klientom nowe formy kontaktu, umożliwiając umawianie spotkań w oddziałach na konkretną godzinę w aplikacji Booksy i na stronie www. Wprowadził także możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów na platformie Autenti oraz zdalnego otwarcia konta przy wykorzystaniu selfie. Stale poszerza też zakres usług i funkcji dostępnych w bankowości internetowej GOonline i mobilnej GOmobile.Autor |2020-11-26T11:13:28+02:0026 listopada 2020 12:00|Kategorie: Finanse, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.