Jesteś tutaj:-, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Samsung najlepszym pracodawcą w branży elektronicznej w Polsce

Samsung najlepszym pracodawcą w branży elektronicznej w Polsce

Samsung Electronics Polska ponownie został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma wygrała drugą edycję rankingu Poland’s Best Employers 2022 w kategorii „Elektronika, elektrotechnika, sprzęt komputerowy”.

Poland’s Best Employers 2022 (Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022) to przygotowane przez Forbes przy współudziale Statista zestawienie 300 firm, które w największym stopniu spełniają oczekiwania pracowników.

Ranking przygotowywany jest na podstawie badania wśród zatrudnionych, którzy oceniali takie aspekty jak wynagrodzenie, czas pracy, możliwości awansu i rozwoju, warunki i sprzęt do pracy w biurze oraz pracę zdalną. Pracowników pytano także o rekomendacje bezpośrednie oraz pośrednie, czyli gotowość do polecania swojego pracodawcy znajomym oraz innych pracodawców z branży, w której aktualnie są zatrudnieni.

W drugiej edycji rankingu najlepszych pracodawców firma Samsung Polska – podobnie jak rok temu – została sklasyfikowana na pierwszym miejscu w kategorii „Elektronika, elektrotechnika, sprzęt komputerowy”. Firma zdobyła 80,56 punktów na 100 możliwych.

 

– Jesteśmy dumni z uzyskanego wyniku i cieszymy się, że nasi pracownicy uznają Samsung za miejsce, w którym chcą się rozwijać. Kładziemy szczególny nacisk zarówno na to by mogli oni w pełni realizować swój potencjał, jak i na tworzenie środowiska opartego o różnorodność, szacunek i inkluzywność. Ponadto praca hybrydowa jest dla nas standardem, w którym świetnie się odnajdujemy – powiedział Rafał Tyburcy, Dyrektor HR w Samsung.

 

Najlepsi Pracodawcy 2022 dyplom SAMSUNG

 

O rankingu

W trwającym od września do października 2021 badaniu wzięło udział około 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Anonimowe ankiety wypełniło łącznie ponad 20 tysięcy pracowników.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.