Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Vertiv został nowym członkiem Euroventu

Vertiv został nowym członkiem Euroventu

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, został członkiem europejskiego branżowego stowarzyszenia Eurovent, zajmującego się klimatyzacją wewnątrz budynków (HVAC), procesami chłodzenia oraz technikami obsługującymi łańcuch chłodzenia żywności.

Dzięki bogatej ofercie rozwiązań i usług w zakresie zasilania, chłodzenia i budowy infrastruktury IT, rozciągającej się od chmury do brzegu sieci, Vertiv umożliwia firmom stawienie czoła najważniejszym wyzwaniom dotyczącym współczesnych centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz komercyjnych i przemysłowych obiektów. Producent jest liderem w branży wysokowydajnych rozwiązań klimatyzacji precyzyjnej dla przestrzeni o znaczeniu krytycznym, w tym komercyjnych i przemysłowych rozwiązań chłodniczych, takich jak niestandardowe systemy uzdatniania powietrza, chłodzone powietrzem i wyparne, instalowane na dachu jednostki typu DX (direct expansion) oraz systemy pośredniego i bezpośredniego chłodzenia wyparnego.

 

thumbnail 21

 

– Jesteśmy dumni, że zostaliśmy członkiem Eurovent, jednego z wiodących europejskich stowarzyszeń branżowych HVACR, bo pomoże nam to w certyfikacji produktów do chłodzenia rozwiązań infrastruktury IT pod kątem wydajności– powiedział Mario Scattolin, Global Compliance Director w Vertiv. – Nasza firma od ponad 50 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem rozwiązań klimatyzacji precyzyjnej i jest uznawana za największego globalnego dostawcę na rynku chłodzenia infrastruktury centrów danych. Liczymy na to, że dzięki współpracy z Euroventem będziemy mogli opracowywać nowe rozwiązania dla wydajnych i zrównoważonych systemów, zgodne z najnowszymi standardami dla środowiska i całej branży.

 

– W imieniu Euroventu witamy Vertiv jako naszego najnowszego członka – powiedział Raul Corredera Haener, prezes Euroventu. – Mając na względzie doświadczenie tej firmy w dostarczaniu komercyjnych i przemysłowych rozwiązań, liczymy na udaną współpracę we wspólnym kształtowaniu przyszłości branży HVACR. Jako członek Euroventu, Vertiv będzie miał możliwość wyprzedzania trendów poprzez udział w rozwoju istotnych przepisów i standardów, promowaniu inicjatyw i spraw branżowych, jak również zmniejszaniu barier handlowych i eksportowych w Europie oraz poza nią. Członkostwo daje również możliwość zwiększenia widzialności firmy Vertiv w branży poprzez utrzymywanie kontaktów z kluczowymi influencerami, innowatorami i ekspertami z całej Europy i nie tylko.

Autor |2022-01-25T11:00:51+01:0025 stycznia 2022 09:30|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.