Jesteś tutaj:-, Opinie ekspertów, Praca, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-Wyzwania HR Online już we wrześniu

Wyzwania HR Online już we wrześniu

Pandemia wyznaczyła wspólny mianownik dla wszystkich organizacji. Niezależnie od branży, wielkości i zasięgu działania, wpłynęła na funkcjonowanie każdej z nich. Nauczyła nas pracować zdalnie, balansować między pracą a życiem osobistym i zmusiła do przedefiniowania wielu biznesowych obszarów – w tym roli i przyszłych zadań HR w organizacji. Podczas tegorocznej edycji konferencji Wyzwania HR, zaplanowanej na 14-15 września 2021, zaproszeni eksperci podzielą się praktyczną wiedzą wspierającą wzrost wskaźnika 3S – skuteczności, satysfakcji i spokoju, niezbędnego w nowych czasach pełnych wyzwań.

Blisko półtora roku zmagań z nowymi realiami funkcjonowania firm zostawiło nas z wieloma niewiadomymi. Nastały czasy destabilizacji, zmiany i wykładniczego postępu. Dlatego dziś warto nie tylko zastanowić się co przed nami, ale też poznać i nauczyć się nowych reguł oraz skutecznie pozbyć starych nieaktualnych nawyków. Wsparcia w tych obszarach udzielą eksperci, praktycy i doświadczeni trenerzy podczas tegorocznej odsłony konferencji Wyzwania HR Online, a także wskażą rekomendowaną drogę lub zainspirują do poszukiwania jej we własnym zakresie.

 

original d98ba74bdb9b783155d1941a323684ab

Po czasie analizy, przyszedł czas na wnioski. Pandemiczny poligon przez ostatnich kilkanaście skutecznie przygotował nas do zmiany. Dlatego dziś nie analizujemy i nie zastanawiamy się, bo ten etap mamy już za sobą. Dziś potrzebujemy konkretnych wskazówek i praktycznych porad, dzięki którym będziemy w stanie szybko i właściwie reagować. Wyzwania HR mają w tym roku szczególną misję. Jest nią wyposażenie specjalistów HR w bardzo konkretne narzędzia oraz wiedzę, jak efektywnie wspierać biznes oraz kierować własną karierą w newralgicznym obszarze, jakim bezsprzecznie jest dziś human resources – komentuje Iga Pazio, B2B Marketing Communications Manager w Grupie Pracuj.

 

Pierwszego dnia konferencji Wyzwania HR pt. #NewPerspective, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat nowego wymiaru zarządzania, budowania oraz weryfikowania wizerunku pracodawcy i własnego, a także zmienionej definicji prywatności określanej jako 3.0. Na wydarzeniu wystąpią: Natalia de Barbaro, która opowie o skutecznym zarządzanie zmianą w organizacji, Paulina Mazur, która przeprowadzi audyt wizerunku pracodawcy, Karolina Piekus i Iga Pazio, które opowiedzą o tym, jak w dzisiejszej złożonej rzeczywistości warto dbać (i efektywnie zarządzać) wizerunkiem HR-owca wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz dr Maciej Kawecki, który przybliży delikatną kwestię ochrony prywatności w cyfrowym świecie.

Z kolei drugiego dnia poświęconego #NewHR uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualną wiedzą i praktyką, które dotyczą na nowo zdefiniowanych codziennych zadanie realizowanych przez działy HR. Uczestnicy wysłuchają: dr Joanny Telus, która podpowie jak empatia i „czytanie między wierszami” mogą wesprzeć procesy rekrutacyjne; Macieja Nogi, który określi jak powinno wyglądać dziś (i jutro) wspierające środowisko pracy; mec. Elżbiety Niezgódki, która nakreśli jasne ramy prawne pracy zdalnej i hybrydowej oraz Jowity Michalskiej, która przedstawi, w jaki sposób dbać o rozwój oraz jakie kompetencje uodpornią HR i organizacje nadchodzące zmiany.

 

Sprawdź szczegółowy program Wyzwań HR Online oraz zapisz się jako uczestnikAutor |2021-04-14T11:28:51+02:0014 kwietnia 2021 12:30|Kategorie: Newsy, Opinie ekspertów, Praca, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.