Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Santander Consumer Bank wprowadził nowe, wyższe zwroty za wybrane zakupy dla posiadaczy Visa TurboKARTY

Santander Consumer Bank wprowadził nowe, wyższe zwroty za wybrane zakupy dla posiadaczy Visa TurboKARTY

We wrześniu zmieniły się zasady sprzedaży premiowej Visa TurboKARTY, której wydawcą jest Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Dzięki nowemu programowi „Zakupy z premią” posiadacze tej karty kredytowej otrzymują w kraju i za granicą aż 5 proc. zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 3 proc. w restauracjach, kawiarniach lub fast foodach oraz 1 proc. moneyback za paliwo i inne zakupy na stacjach.

Santander Consumer Bank – bank od kredytów zmienił zasady programu sprzedaży premiowej karty kredytowej Visa TurboKARTA. Od września wraz z programem „Zakupy z premią” zwroty za wybrane zakupy TurboKARTĄ są wyższe. Klienci dostają zwrot w wysokości 5 proc. środków wydanych w samodzielnych myjniach samochodowych, 3 proc. płatności w restauracjach, kawiarniach, fast foodach lub pubach oraz 1 proc. wydatków na paliwo i inne zakupy na stacjach benzynowych. Niezmiennie zwroty wynoszą nawet do 360 zł w skali roku i obowiązują na całym świecie.

 

TurboKARTA daje klientom wiele zalet m.in. niezależność i swobodę podróżowania dzięki bezpłatnemu car assistance – mówi Marta Michałków, Starszy Menadżer ds. Marketingu i Rozwoju Produktów Kartowych z Santander Consumer Banku. – Nowe zasady z pewnością wspierają też zachowania i trendy konsumenckie. Naszą kartę wyróżnia na rynku możliwość dokonywania tańszych zakupów dzięki wysokim zwrotom za wybrane transakcje. Obecnie, żeby oszczędzić na lokacie 360 zł w skali roku przy oprocentowaniu w wysokości 0,4 proc musielibyśmy mieć 90 tysięcy zł i to nie licząc podatku. Z Visa TurboKARTĄ można taką kwotę odłożyć po prostu przy okazji płatności, bez zbędnego wysiłku i planowania.

 

Visa TurboKARTĘ możesz otrzymać zdalnie

Dodatkową korzyścią wiążącą się z produktem Visa TurboKARTA jest fakt, że umowę o kartę można podpisać także zdalnie. Po wysłaniu formularza konsultant z contact center zadzwoni i przejdzie z nami przez cały niezbędny proces. Umowę można zawrzeć elektronicznie, potwierdzając swoją tożsamość przy pomocy zwrotnego przelewu na kwotę 1 zł lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.