Jesteś tutaj:-, Opinie ekspertów, Rynek-T-Mobile i Sprint – komentarz Gil Regev CEO RGK Mobile dla Telix.pl

T-Mobile i Sprint – komentarz Gil Regev CEO RGK Mobile dla Telix.pl

Jak informowaliśmy, T-Mobile USA oraz Sprint Inc. łączą siły. Telix.pl otrzymał komentarz Gil Regev’a, dyrektora ds. komunikacji w RGK Mobile, w którym stwierdza:

Stany Zjednoczone, w przeciwieństwie do Europy, charakteryzują się niewielką liczbą operatorów, kontrolujących dość dużą populację, co w konsekwencji prowadzi do stosunkowo wysokich stawek abonamentowych i odpowiednio wyższych stawek za usługi dodatkowe (VAS).

Połączenie dwóch z nich najprawdopodobniej nie przyniesie korzyści użytkownikowi końcowemu, stąd ostry sprzeciw organów regulacyjnych wobec tej transakcji.

W związku z niedawnym wzrostem (powstaniem?) Net Neutrality (neutralności sieci), mobilni operatorzy posiadają całkiem sporo władzy/mocy/potęgi, że w tej chwili mogę sobie wyobrazić, iż taka umowa zostanie spełniona przez nacisk na państwowe organy regulacyjne jeśli przejdzie przez poziom federalny.” – mówi Gil Regev

źródło: wł.Autor |2018-04-30T20:53:04+02:0030 kwietnia 2018 20:53|Kategorie: Newsy, Opinie ekspertów, Rynek|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.