Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-T-Mobile nagrodzony tytułem #FriendlyWorkplace

T-Mobile nagrodzony tytułem #FriendlyWorkplace

T-Mobile stale podejmuje działania, których celem jest zbudowanie otwartego i przyjaznego miejsca pracy. W tym celu realizowanych jest wiele inicjatyw takich jak projekt Diversity wspierający różnorodność czy powołanie specjalnego zespołu w HR o nazwie „Dream Workplace”, którego największym priorytetem jest zadbanie o to, by T-Mobile było wymarzonym miejscem pracy.

Efekty tych działań zostały docenione nagrodą specjalną Friendly Workplace 2021 za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie idei work-life balance, a także zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego, przyjaznego miejsca pracy.

 

img 0443

 

„Jesteśmy ogromnie dumni z tej nagrody, ponieważ jest ona dla nas dowodem na to, że działania które podejmujemy w trosce o naszych pracowników odpowiadają na ich potrzeby. Nie zatrzymujemy się i chcemy budować społeczność opartą o współpracę i różnorodność. W dobie pandemii najważniejsze jest, żeby być tu i teraz, dlatego większość proponowanych przez nas inicjatyw oparta jest o rozwiązania technologiczne”, podkreśla Dorota Kuprianowicz-Legutko, Członkini Zarządu oraz Dyrektorka ds. Polityki Personalnej w T-Mobile Polska.

 

microsoftteams image 103

 

Friendly Workplace 2021 to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są firmy, które tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań, a także szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.Autor |2021-07-20T10:30:24+02:0020 lipca 2021 10:08|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.