Jesteś tutaj:-, Rynek-Tide Software Solidnym Pracodawcą 2015

Tide Software Solidnym Pracodawcą 2015

Tide Software, dostawca kompleksowych usług telekomunikacyjnych dla branży retail i windykacji, odebrał nagrodę Solidny Pracodawca Roku 2015 podczas XIII ogólnokrajowej Gali.


Program Solidny Pracodawca jest prestiżowym projektem, wyłaniającym firmy z wzorową polityką personalną. Komisja Konkursowa ocenia pracodawców z całej Polski na podstawie ściśle określonych kryteriów, biorąc pod uwagę m.in.: solidność zatrudnienia, system motywacyjny, warunki zatrudnienia, szkolenia pracowników, jak i społeczną odpowiedzialność firmy.

Wyróżnienie od pracowników

Odbierając nagrodę, Janusz Pytlak – Wiceprezes Zarządu podkreślił, iż jest to pierwsze wyróżnienie w tym konkursie dla Tide Software, natomiast firma w zeszłym roku otrzymała jeszcze jedną, być może nawet ważniejszą nagrodę.
W zeszłym roku otrzymaliśmy wyróżnienie od samych pracowników (…) Ponad połowa nowozatrudnionych osób to były osoby polecone przez obecnych pracowników. (…) Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać ten wskaźnik w kolejnych latach.” – podsumował.

Japońska strategia

Tide Software w porównaniu z innymi laureatami, jak: PEKAES, mBank, PKO Bank Polski czy Henkel jest małym pracodawcą, zatrudniającym osoby w Piasecznie i Białymstoku. Tym bardziej cieszy fakt, iż Kapituła doceniła wdrożoną strategię drogi Toyoty, dążenie do stworzenia „zespołu marzeń” i postępowanie zgodnie z „kaizen” (koncepcją ciągłego doskonalenia).

Stworzenie Tide Software było tożsame z opracowaniem strategii, która stawia na ludzi. – wspomina Tomasz Michalski, współzałożyciel firmy. Bogatsi o doświadczenia zawodowe pozyskane w czasie pracy dla korporacji chcieliśmy stworzyć organizację „uczącą się”, która będzie w stanie przynieść zyski, jak duże przedsiębiorstwo, zachowując strukturę i ducha małej firmy.”

Konkurs Solidny Pracodawca jest organizowany od kilkunastu lat przez wydawcę: Rzecz o Biznesie, Strony Rynku oraz Monitora Gospodarczego emitowanego w pasmach TV Polsat.

***

Tide Software jest dostawcą obecnie najbardziej kompleksowego i nowoczesnego na polskim rynku narzędzia do komunikacji poprzez: SMS, MMS, VMS, email, fax i połączenia głosowe. Firma stała się czołowym dostawcą usług telco wspierających m.in. komunikację marketingową, działania windykacyjne i sprzedaż e-commerce.

źródło: Tide Software

KanAutor |2016-03-25T06:26:07+01:0025 marca 2016 06:26|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.