Jesteś tutaj:-, Rynek-Wilk Elektronik na targach Cebit

Wilk Elektronik na targach Cebit

W tym roku po raz kolejny Wilk Elektronik zaprezentował swoją ofertę na targach Cebit w Hanowerze. Jedyny w Europie Środkowo-Wschodniej producent pamięci RAM i nośników danych przedstawił m.in. szeroką gamę modułów pamięci GOODRAM i dysków SSD.

Stoisko WE na Cebit2015
Stoisko WE na Cebit2015

Jeszcze rok temu pokazywaliśmy na Cebicie m.in. moduły pamięci GOODRAM DDR3 oraz półprzewodnikowe dyski konsumenckie z serii C. W tym roku na naszym stoisku można było zobaczyć moduły GOODRAM DDR4 2400 oraz najnowsze dyski SSD z serii IRIDIUM oraz IRIDIUM PRO – powiedział Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik. – Choć hanowerska impreza staje się z roku na rok coraz mniejsza, strefa Planer Reseller, gdzie oczywiście byliśmy obecni, skupia coraz większą rzeszę uczestników. To ważny sygnał, dowodzący, że kanał dystrybucyjny zmienia się i wciąż zyskuje na znaczeniu.

Podczas targów, Wilk Elektronik, strategiczny partner marki Toshiba pokazał również aktualną ofertę pamięci Flash tej marki m.in. jedne z najszybszych w świecie kart serii EXCERIA PRO (260/240MB/s), szybkie pamięci Compact Flash Toshiba oraz szereg nowych modeli pamięci USB 2.0 i 3.0 Toshiba, w tym najnowsze TRANS-MEMORY-EX II ( 220/205MB/s).
Pamięci GOODRAM były też prezentowane w Hanowerze na stoisku firmy Pilot (http://www.pilot-computer.de/) – jednego z największych niemieckich dystrybutorów elektroniki z którym Wilk Elektronik łączy ścisła współpraca.

Dzięki rozpoczętej w tym roku współpracy z firmą Pilot, marka GOODRAM staje się coraz lepiej rozpoznawalna na rynku niemieckim – dodaje Wiesław Wilk. – Oczywiście i wcześniej byliśmy tam obecni, jednak znaczenie współpracy z tak ważnym dystrybutorem dla rozwoju marki wprost trudno przecenić.

źródło: Wilk Elektronik

Kan

Autor |2015-03-25T10:08:45+01:0025 marca 2015 10:08|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.