Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt, Telefony, Voip-Gigaset w Daterze

Gigaset w Daterze

Datera, polska firma projektująca i wdrażająca rozwiązania telekomunikacyjne, wzbogaciła swoją ofertę o telefony IP uznanej na świecie niemieckiej firmy Gigaset.

Gigaset DE900 IP PRO
Gigaset DE900 IP PRO

O wprowadzeniu nowej linii biznesowej telefonów tej niemieckiej marki do oferty Datery zdecydowały nie tylko ich zaawansowanie technologiczne i funkcjonalność, ale również wysoka jakość wykonania oraz niebanalna estetyka. Nie bez znaczenia była też ich konkurencyjna cena.

Telefony Gigaset, szczególnie analogowe, są dobrze znane na rynku i wysoko cenione przez klientów. Z niecierpliwością czekaliśmy więc na linię biznesową telefonów IP PRO tej firmy, które będziemy mogli włączyć do swojej oferty. Kiedy pojawiły się na rynku, natychmiast rozpoczęliśmy procedurę certyfikacji.– wyjaśnia Marcin Krasowski, wiceprezes zarządu Datera.

Telefony Gigaset będą współpracowały zarówno z centralami telefonicznymi Datera, jak i z dużymi platformami telekomunikacyjnymi, takimi jak FreecoNet. Z tego względu zostały poddane dokładnej procedurze testowej i uzyskały certyfikację, potwierdzającą ich kompatybilność z systemami Datera.

W systemach Datera dla telefonów Gigaset został też stworzony i uruchomiony system provisioningu, czyli ich automatycznej konfiguracji bezpośrednio z panelu klienckiego systemu Datera.

źródło: DATERA

KanAutor |2012-10-12T08:54:24+02:0012 października 2012 08:54|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.