Jesteś tutaj:-, Rynek, Voip-Zagłosuj na polską firmę w European Business Awards

Zagłosuj na polską firmę w European Business Awards

Firmy zakwalifikowane do finału poproszono o przygotowanie nagrania wideo prezentującego ich dokonania i plany na przyszłość. Prezentacje można obejrzeć na stronie internetowej EBA http://www.businessawardseurope.com/entries/country/poland. Tam też, po krótkiej rejestracji, można zagłosować na wybraną firmę. Finaliści będą dodatkowo oceniani przez eksperckie jury.

Jedną z firm, która weszła do finału European Business Awards, jest Datera SA, polska firma projektująca i wdrażająca zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne, m.in. centrale telefoniczne i platformy operatorskie:
Sukces, który odnieśliśmy w ubiegłym roku zajmując 7. miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych Deloitte Fast 50 CEE, potwierdził, że warto stawać do międzynarodowej rywalizacji. Nasza reputacja wzrosła i łatwiej jest nam nawiązywać współpracę z dużymi, międzynarodowymi klientami. Na co dzień konkurujemy na rynku z firmami z innych krajów europejskich czy USA. Wysokie miejsca w rankingach i nagrody w międzynarodowych konkursach uwiarygadniają naszą firmę jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego – komentuje udział w EBA Marcin Krasowski, wiceprezes zarządu w Datera.

Ten gdański producent rozwiązań telekomunikacyjnych wykorzystujących technologię VOIP został niedawno uznany przez redakcję Computerworld za jednego z liderów innowacyjności polskiego rynku IT. Datera jest drugą w Polsce firmą sektora IT pod względem odsetka przychodów przeznaczanych na badania i rozwój. Co roku na tworzenie nowych i doskonalenie istniejących produktów przeznacza 50% przychodów.

Innowacje to najlepszy sposób na budowanie długotrwałej przewagi konkurencyjnej. Rywalizowanie pod względem ceny czy nakładów na rozwój sprzedaży może okazać się dla firm zabójcze. My, tworząc zupełnie nowe rozwiązania, wyprzedzamy konkurencję. Dzięki temu odnosimy sukcesy, które znajdują uznanie w kraju i, coraz częściej, za granicą. European Business Awards są tego przykładem – dodaje Marcin Krasowski, wiceprezes zarządu w Datera.

Ostateczne wyniki rywalizacji w EBA poznamy w kwietniu przyszłego roku.

źródło: Datera

KanAutor |2012-09-27T08:31:13+02:0027 września 2012 08:31|Kategorie: Newsy, Rynek, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.