Fibo – nowa marka światłowodowych mediów domowych

DG-Net S.A. wprowadza na rynek telekomunikacyjny markę – FIBO. Nowy operator dostarcza klientom symetryczny Internet światłowodowy 10 Gb/s, telewizję światłowodową w jakości HD oraz usługi mobilne. Aktualnie oferta Fibo jest dostępna na terenie województwa śląskiego, w tym m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, gminie Łazy i Ogrodzieniec oraz w wielu mniejszych miastach i na terenach podmiejskich.

FIBO to nowa marka DG-Net S.A. – mówi Mariusz Jaworski z Fibo.  – Stworzyliśmy ją, bo chcemy przybliżyć klientom nasze zasady, wartości, którymi kierujemy się na co dzień. To także kolejny etap w rozwoju DG-Net, dlatego zależy nam, aby przekaz był jasny, czytelny, atrakcyjny – tak jak nasza oferta. Już teraz jesteśmy jednym z największych lokalnych dostawców Internetu w województwie śląskim i jednym z nielicznych operatorów w kraju, który jest w stanie zagwarantować klientom symetryczne łącze światłowodowe o przepustowości 10 Gb/s. Jestem przekonany, że dzięki Fibo będziemy w stanie nie tylko umocnić pozycję na rynku, ale także zainteresować naszą ofertą nowych klientów i systematycznie zwiększać skalę działania– dodaje Jaworski.

Pełna dowolność

W ramach standardowej oferty Fibo proponuje klientom do wyboru trzy warianty usług internetowych (350, 700 i 1400 Mb/s), telewizyjnych (101, 133 lub 156 kanałów) i telefonicznych oraz promocyjne pakiety usług:

  1. „Złap go, jeśli potrafisz” (350 Mb/s, 101 kanałów TV) w cenie 79 zł/m-c.
  2. „Szybki i wściekły” (700 Mb/s, 133 kanały TV) w cenie 99 zł/m-c.
  3. „Kosmiczna prędkość” (1400 Mb/s, 156 kanałów TV), w cenie 119 zł/m-c.

Każdy klient może również skonstruować swój pakiet, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.  W ramach promocji „Internet za frajer” nowi użytkownicy marki mogą przez 30 dni testować całkowicie za darmo dowolny wariant Internetu Fibo.

Więcej informacji na stronie www.mojefibo.pl.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.