Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Voip-FCN – tanie rozmowy do Włoch

FCN – tanie rozmowy do Włoch

FCN, jeden z operatorów VOIP w Polsce, kontynuuje cykliczne promocje na połączenia zagraniczne. Do końca lipca, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do Włoch po 6 groszy na numery stacjonarne i 10 groszy na komórkowe.

Możemy zaoferować stawki nawet 23 razy niższe niż sieci telefonii komórkowej, gdyż jesteśmy operatorem VoIP. Tanie połączenia to tak naprawdę tylko jedna z korzyści posiadania konta FCN. Jeżeli obydwaj rozmówcy mają dostęp do sieci WiFi, to w ramach naszej sieci będą rozmawiać za darmo. Dzięki hotelom, restauracjom, kawiarniom i wielu darmowym hotspotom – jest to naprawdę proste. Faktycznie już teraz eliminujemy problem roamingu. Podróżni mogą nawet zainstalować aplikacje z bazą publicznych sieci WiFi. Technologia VoIP jest powszechniejsza i łatwiej dostępna niż kiedykolwiek – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki do Włoch będą obowiązywały do 30 lipca. Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce.

Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

źródło: Aiton Caldwell

KanAutor |2015-07-02T12:27:31+02:002 lipca 2015 12:27|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Voip|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Marek 2 lipca 2015 w 11:48 - Odpowiedz

    Z przykrością muszę poinformować, że FCN nie jest jednym z największych operatorów VoIP w Polsce.

  2. Adam 2 lipca 2015 w 11:58 - Odpowiedz

    Do tej pory wiele osób było skazanych na neostrade, teraz jest LTE, więc spokojnie, w większości przypadkow, można zrezygnować z Neostrady, a numer stacjonarny przenieść do FCN. Polecam, sam korzystam od wielu lat

  3. KarolSk 2 lipca 2015 w 16:16 - Odpowiedz

    Zdarzyło mi się dzwonić od nich na komórkę do UK za ponad 1zł za minutę. Zwróciłem im na to uwagę ale wciąż pod zwykłym numerem, pod który dzwonię mam stawkę drakońsko wysoką. Mieli coś z tym zrobić. Minęło kilka miesięcy i nic.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.