Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Voip-Wirtualne iSpotkania od Datery

Wirtualne iSpotkania od Datery

Prowadzenie biznesu opiera się na sprawnej komunikacji. Często zdarzają się sytuacje, które wymagają uzgodnień kilku osób. Wymiana e-maili lub indywidualne rozmowy przez telefon mogą zająć cały dzień. A wszystko można załatwić w czasie jednego, dobrze zorganizowanego spotkania online – iSpotkania.

Datera, gdański producent systemów telekomunikacyjnych, uruchomił platformę iSpotkania, która dostępna jest „od ręki” i umożliwia prowadzenie telekonferencji, konferencji wideo, spotkań, szkoleń i prezentacji online.

Wyposażyliśmy system do telekonferencji w dodatkowe funkcjonalności, które zwiększają jego użyteczność. Podczas iSpotkania wszyscy jego uczestnicy mogą na przykład oglądać prezentację i komentować jej zawartość. Prowadzący spotkanie może pokazać innym to, co sam widzi na ekranie komputera. Wspólnie mogą też pracować nad dokumentami. Tradycyjna telekonferencja to tylko rozbudowana rozmowa telefoniczna. iSpotkanie to wejście na nowy poziom komunikacji wspartej przez interaktywne narzędzia do współpracy online – wyjaśnia Marcin Krasowski, wiceprezes DATERA.

Założenie wirtualnego spotkania trawa kilkadziesiąt sekund i nie wymaga wcześniejszych rejestracji ani podpisywania umów. Po wejściu na stronę www.iSpotkania.pl użytkownik otrzymuje komplet informacji o krokach, które musi wykonać, aby założyć telekonferencję. Wystarczy podać numer telefonu, z którego będzie dzwonił, a następnie użyć danych do logowania, które zostaną wyświetlone na ekranie.

Brak opłat abonamentowych zapewnia elastyczność. Z iSpotkań mogą korzystać firmy, które nigdy wcześniej nie organizowały spotkań online lub robią to na tyle nieregularnie, że korzystanie z narzędzi płatnych im się nie opłaca. Tym, co wyróżnia iSpotkania spośród innych narzędzi tego typu od strony technologicznej, jest fakt, że dźwięk jest przekazywany niezależnie od obrazu (wideokonferencji, prezentacji, interaktywnej tablicy). To sprawia, że: po pierwsze – łącza internetowe uczestników nie są nadmiernie obciążane, po drugie – nie ma obaw o jakość głosu. Poza tym w spotkaniu, przez telefon, mogą też uczestniczyć osoby nie mające w danej chwili dostępu do komputera.

Platforma iSpotkania została zbudowana na bazie platformy telekonferencyjnej Datera. To sprawdzona technologia, która od lat jest wykorzystywana przez operatorów telekomunikacyjnych i kilkaset firm różnej wielkości w Polsce, a od niedawna także w USA.

źródło: DATERA

KanAutor |2012-10-31T06:38:28+02:0031 października 2012 06:38|Kategorie: Internet, Newsy, Operatorzy, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.