Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Reklama, Taryfy komórkowe-SMS-y wspierają WOŚP

SMS-y wspierają WOŚP

Platforma SerwerSMS.pl po raz kolejny wesprze działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując fundacji Jurka Owsiaka system do komunikacji SMS podczas tegorocznej już 23. edycji imprezy. Technologia zapewniona przez SerwerSMS.pl będzie jednym z kluczowych elementów komunikacji między sztabami i wolontariuszami.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Współpraca z platformą SerwerSMS.pl układa się super. Bardzo cieszymy się, że dzięki rozwiązaniom przekazanym przez SerwerSMS.pl jesteśmy w stanie sprawnie komunikować się między sztabami, a wolontariuszami. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ szczytny cel imprezy sprawia, że dajemy z siebie wszystko! Chcemy zebrać jak najwięcej środków dla dzieciaków na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną dla seniorów. Coraz więcej firm decyduje się pomóc nam całkowicie charytatywnie w organizacji zarówno codziennej pracy Fundacji, Finału WOŚP jak i Przystanku Woodstock. Bez Was nie dalibyśmy rady i właśnie za to chcemy bardzo podziękować! Siema!” – mówi Jerzy Owsiak.

Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe. Marketing mobilny i kanały komunikacji SMS, MMS czy VMS stały się w ostatnich latach doskonałym sposobem na dotarcie do klienta i zoptymalizowanie procesów biznesowych.

Cieszymy się, że jako lider polskiego rynku komunikacji SMS możemy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przyczynić się do sukcesu tej fantastycznej akcji. Fundacja Jurka Owsiaka może korzystać z naszych rozwiązań przez cały rok i mamy nadzieje, że w ten sposób dokładamy swoją cegiełkę do usprawnienia jej komunikacji, pracy sztabów i wolontariuszy. Jesteśmy dumni, że jest to współpraca długofalowa. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważnym aspektem naszej działalności. Staramy się wspierać zarówno lokalne inicjatywy, wydarzenia sportowe jak i ogólnopolskie akcje” – mówi Artur Sadowski CEO SerwerSMS.pl.

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców.

źródło: Platforma SerwerSMS.plAutor |2015-01-09T13:27:08+02:009 stycznia 2015 13:27|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Reklama, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Nick 9 stycznia 2015 w 13:33 - Odpowiedz

  Owsik jak co roku ładuje sobie kiebze 😉 Tylko w pierwszej edycji dałem się naciągnąc na 50zł i od tamtej pory ani grosza im nie dam.

 2. tothk2a11 9 stycznia 2015 w 14:19 - Odpowiedz

  Jak uruchomić tryb głośnomówiący w tym telefonie

 3. maniek 9 stycznia 2015 w 17:12 - Odpowiedz

  ok, ale jak wylądujesz w szpitalu i będą chcieli użyć na tobie sprzętu WOŚP mam nadzieję że odmówisz.

  Typowy polaczek cebulaczek, nic nie daje a sapie najwięcej.

 4. Adam 9 stycznia 2015 w 21:46 - Odpowiedz

  przez 22 lata WOŚP zakupiła sprzęt za 600 mln zł. W tym roku rząd planuje wydać na trzynastki, premie dla każdego urzędnika 5 mld zł. Jak łatwo obliczyć to tyle, ile Owsiak i jego następcy będą zbierali przez 190 lat. Wcześniejsze emerytury mundurowych, to kolejne 5 mld zł ROCZNIE !! Wyłudzony VAT w Polsce to 30-50 mld, oczywiście ROCZNIE !! To już ponad 2 tys lat zbierania. To tylko 2 przykłady, skąd wziąć pieniądze na inkubator, czy karetkę dla szpitala, a WOŚP to jest po to, żeby ludzie nauczyli się dzielić z innymi, tak symbolicznie.

 5. Pawe 11 stycznia 2015 w 21:51 - Odpowiedz

  Widzę Nick, że jeszcze nie musiałeś być w szpitalu. Wszystko przed tobą.
  Tak się złożyło że mam chore dziecko i wszędzie gdzie musieliśmy być z naszym synem leczony i badany był na sprzęcie WOŚP Warszawa, Kraków. Gdyby nie ten sprzęt to pewnie nie było by go między nami. A ty Nick ciesz się zdrowiem jak najdłużej, żebyś nie musiał wylądować w szpitalu i ć na znaczek WOŚP przy twoim łużku.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.