Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Sprzęt, Taryfy komórkowe-SkyCash w pociągach Arriva

SkyCash w pociągach Arriva

Arriva RP to piąty przewoźnik kolejowy, który rozpoczął współpracę ze SkyCash – uniwersalnym systemem płatności i usług mobilnych. Od 14 grudnia br. aplikacja SkyCash pozwala kupować bilety na przejazdy pociągami relacji Chełmża – Bydgoszcz, Grudziądz – Toruń oraz Grudziądz – Bydgoszcz. Wkrótce udostępnione zostaną kolejne trasy.

SkyCash - zakup biletu Arriva
SkyCash – zakup biletu Arriva

Lista usług dostępnych w ramach aplikacji mobilnej SkyCash rozszerzyła się o możliwość kupowania biletów na pociągi Arriva RP, które obsługują ponad 70 proc. przewozów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. To już piąte przedsiębiorstwo kolejowe współpracujące ze SkyCash. Za pomocą aplikacji można też opłacić przejazd Kolejami Mazowieckimi, Kolejami Wielkopolskimi, SKM w Trójmieście oraz PKP Intercity.

Wygoda i łatwość zakupu oraz stała dostępność biletów w SkyCash powodują, że ich popularność szybko rośnie – powiedział Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. – Doceniają je zarówno pasażerowie, jak i sami przewoźnicy, którzy trzymują do dyspozycji sprawdzony, działający 24 godziny na dobę system dystrybucji – dodaje Tomasz Krajewski.

Pasażerowie Arriva RP mogą kupować telefonem bilety dowolnej relacji na odcinkach Chełmża – Bydgoszcz, Grudziądz – Toruń oraz Grudziądz – Bydgoszcz. Wkrótce w aplikacji znajdą się także kolejne trasy obsługiwane przez przewoźnika. Żeby dokonać zakupu, wystarczy wybrać jeden z dostępnych biletów i określić stację początkową oraz końcową. SkyCash umożliwia też korzystanie ze wszystkich obowiązujących na danych liniach ulg i zniżek. Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany aplikacji. Można okazać go do kontroli także bez konieczności łączenia się z Internetem. Z usługi mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemem Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone.


SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych, obejmujący blisko 700 tys. zarejestrowanych użytkowników i działający w ponad 30 miastach. Pozwala w intuicyjny i szybki sposób kupować m.in. bilety komunikacji miejskiej, bilety do kina, wypłacać gotówkę z bankomatów, doładowywać GSM czy opłacać parkowanie w zdecydowanej większości stref płatnego parkowania w Polsce. Od grudnia br. SkyCash udostępnia także mobilne bilety na wszystkie połączenia krajowe PKP Intercity.

źródło: SkyCash

Kan

Autor |2014-12-15T10:02:55+01:0015 grudnia 2014 10:02|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Sprzęt, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. nikanonimowy 15 grudnia 2014 w 12:25 - Odpowiedz

    „Od grudnia br. SkyCash udostępnia także mobilne bilety na wszystkie połączenia krajowe PKP Intercity.” Niestety nie na wszystkie – ze stacji i do stacji Opoczno Południowe na przykład nie można kupić żadnego kierunku bo … stacja Opoczno Południowe nie istnieje na liście w aplikacji SkyCash.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.