Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Targi i konferencje-Razer Stargazer – z myślą o streamingu 60 FPS/720p

Razer Stargazer – z myślą o streamingu 60 FPS/720p

Razer ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek kamery internetowej Razer Stargazer. Kamera dostarcza najlepszej jakości obraz wideo, a jej twórcy uprościli proces tradycyjnego ustawiania streamingu.

Razer Stargazer
Razer Stargazer

Razer Stargazer zrewolucjonizuje sposób używania kamery internetowej, stając się pierwszym urządzeniem tego rodzaju przystosowanym do produkcji wysokiej jakości filmów streamingowych. Tym samym Razer Stargazer ustanawia nowe standardy przechwytywania obrazów z szybkością 60 klatek na sekundę w jakości 720p, prześcigając typowe dla większości innych kamer ograniczenie 30 klatek na sekundę, a także umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Ponadto Razer Stargazer wyposażony jest w mikrofon z automatyczną redukcją szumów i dual-array.

Zasilany przez Intel RealSense SR300 Razer Stargazer posiada także funkcje nowej generacji, za sprawą których redefiniuje możliwości użytkowej kamery internetowej.

Razer Stargazer
Razer Stargazer

Dzięki funkcji dynamicznego usuwania tła Razer Stargazer użytkownicy nie będą już musieli ustawiać pełnowymiarowych zielonych teł tradycyjne używanych przez streamerów. Wbudowana technologia Intel RealSense umożliwia kamerze inteligentne wyczucie głębi i odseparowanie pierwszego planu od tła. Funkcja jest wspierana przez popularne oprogramowania do nadawania jak OBS, XSplit i Razer Cortex: Gamecaster.

Funkcja dynamicznego usuwania tła otwiera również przed użytkownikami inne możliwości oprócz tych związanych z grami. Będą oni mogli usuwać lub wymieniać tła w czasie wideo-konferencji za pośrednictwem Skype z Personify. Kamera obsługuje również FaceRig, QQ Video i ooVoo. Także skanowanie 3D twarzy i obiektów jest dostępne natychmiast po uruchomieniu, pozwalając użytkownikom z pełną dokładnością przenieść przedmioty ze świata rzeczywistego do wirtualnego w jakości full-HD. Funkcja ta może znacznie wspomóc rozwój gier, ponieważ umożliwia szybkie przechwytywanie skanów 3D, które mogą zostać bezpośrednio zaimportowane do silników tworzenia gier jak Unity.

Razer Stargazer oferuje swoim użytkownikom zaawansowaną funkcję rozpoznawania twarzy i gestów dostępną w kamerze użytkowej. Kamera jest w stanie śledzić aż do 78 punktów na twarzy i 22 punktów na każdej dłoni. Dzięki temu sensorycznemu udogodnieniu użytkownicy mogą odblokować swoje komputery za pomocą systemu zabezpieczającego Windows Hello opartemu na rozpoznawaniu twarzy, uruchomić aplikacje gestami i grać w gry, które śledzą ich wyraz twarzy czy ruch rąk jak Nevermind i Laserlife, i jeszcze bardziej zagłębić się w prowadzoną rozgrywkę.

Razer Stargazer
Razer Stargazer

W ostatnich latach rozwinął się zwłaszcza streaming gier. Według sporządzonego w 2015 roku raportu SuperData związane z grami treści streamingowe i odpowiedzialne za nie studia warte są, w skali światowej, 3,8 miliardów dolarów, a ich widownia liczy ponad 480 milionów osób.

Cena:

U.S. $199.99 / EU €239.99

Dostępność:

Razer Store – Q2 2016
Świat – Q2 2016

Specyfikacja produktu:

  • Szybkość przechwytywania 60 klatek na sekundę zoptymalizowana do streamingu (maksymalnie 720p)
  • Przechwytywanie obrazu w maksymalnej jakości 1080p HD
  • Mikrofon dual-array z funkcją redukcji szumów
  • Dynamiczne usuwanie tła
  • Skanowanie 3D
  • Rozpoznawanie twarzy i gestów
  • Elastyczny klips do laptopów i monitorów

Specyfikacje techniczne:

  • Procesor Intel 6th Generation Core
  • Podłączenie USB 3.0
  • Tylko na Windows 10

Razer

Kan

Autor |2016-01-07T10:49:06+01:007 stycznia 2016 10:49|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile