Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe-Pakiet 200 GB w kraju za 35 zł na 30 dni w ofercie Heyah na kartę dla klientów z Ukrainy

Pakiet 200 GB w kraju za 35 zł na 30 dni w ofercie Heyah na kartę dla klientów z Ukrainy

Szybki i sprawny dostęp do internetu mobilnego to dla wielu osób istotna kwestia w codziennym życiu. Zwłaszcza teraz, kiedy chcemy mieć pod ręką najważniejsze informacje ze świata i pozostawać w ciągłym kontakcie z bliskimi. Dlatego dla klientów z Ukrainy w Heyah na kartę przygotowano pakiet internetowy 200 GB w kraju za 35 zł na 30 dni do wykorzystania na terenie Polski. Oferta jest dostępna od 18 maja w sklepach T‑Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Tym razem oferta internetowa operatora – 200 GB za 35 zł co 30 dni – skierowana jest do klientów z Ukrainy, dla których kontakt z bliskimi i bieżący dostęp do ważnych informacji jest obecnie bardzo ważny.

Wybierając nowy starter internetowy w ofercie Heyah na kartę, klienci mają od razu aktywowaną paczkę gigabajtów, dzięki czemu mogą korzystać z usług w najlepszej jakości zaraz po wybraniu oferty. Jest ona cykliczna i odnawia się co 30 dni – wystarczy doładować konto kwotą 35 zł.

 

pakiet 200 gb za 35 zl w heyah dostepny dla klientow z ukrainy

 

Niezawodna sieć w domu

Oferta od Heyah idealnie sprawdzi się jako internet domowy – wystarczy dobrać do niej router lub modem i cieszyć się najlepszą siecią. Dla tych, którzy zdecydują się na takie wykorzystanie internetu od Heyah na kartę, operator przygotował w atrakcyjnych cenach routery, które z pewnością ułatwią to zadanie. Poniżej rekomendowane urządzenia:

 

Снимок экрана 2022 05 18 в 14.47.00

 

Oferta dostępna jest w sklepach T‑Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce – pełna lista znajduje się na stronie: heyah.pl/zarejestruj.Autor |2022-05-18T14:50:24+01:0018 maja 2022 17:00|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.