Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Praca, Rynek, T-Mobile, Taryfy-Zyskaj jeszcze więcej z MagentaBIZNES – nowa odsłona oferty dla firm

Zyskaj jeszcze więcej z MagentaBIZNES – nowa odsłona oferty dla firm

Efektywność w biznesie, niezależnie od branży, pozostaje kluczowa. Gdy zaś firma rośnie, piętrzy się także liczba danych do przetworzenia, obowiązków do wykonania i rozmów do odbycia. Dlatego w najnowszej odsłonie oferty T‑Mobile MagentaBIZNES dla firm wprowadziliśmy zmiany, które przedsiębiorcom ułatwią codzienną pracę. Teraz otrzymają oni jeszcze szybszy internet, większy jego pakiet w najniższej taryfie, a także dodatkowe minuty do Unii Europejskiej.

Kiedy cyfryzacja przyspiesza, coraz więcej działań biznesowych możemy wykonywać w sieci. Z tego względu nowa oferta MagentaBIZNES stawia na jeszcze wyższą prędkość internetu, która w pakietach MagentaBIZNES S oraz MagentaBIZNES M wzrasta z 20 Mb/s do 30 Mb/s. W wersji L pozostaje zaś na poziomie 200 Mb/s, a w VIP – bez limitu. Ale to nie wszystko, bo z większego pakietu korzystać będą mogli również posiadacze pierwszej z wymienionej taryf – wersji S, którzy do dyspozycji będą mieć od teraz nie 10, a 20 GB miesięcznie. Przez pierwsze trzy miesiące będzie to natomiast 40 GB na miesiąc. W wypadku wyższych planów taryfowych dostęp do internetu w dalszym ciągu jest przy tym nielimitowany.

 

Biznes bez granic

Dodatkowo wszystkie taryfy z oferty MagentaBIZNES zostały wzbogacone o zapas 100 minut do Unii Europejskiej. W przypadku wariantów M, L i VIP klient otrzyma natomiast dodatkowe pakiety minut do Unii Europejskiej dzielone między wszystkie karty SIM w firmie w obrębie tego samego konta abonenckiego MagentaBIZNES. I tak – dla oferty MagentaBIZNES M będzie to 100 minut, w wypadku wersji MagentaBIZNES L – odpowiednio 200 min, z kolei dla opcji MagentaBIZNES VIP analogicznie 500 minut na połączenia z innymi krajami.

Prócz tego, plany taryfowe MagentaBIZNES we wszystkich wariantach oferują dostęp do sieci 5G, a dodatkowo nielimitowane usługi telekomunikacyjne, czyli SMS-y, MMS-y oraz rozmowy w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. Za poszczególne pakiety klienci zapłacą: 45 zł w wariancie S, 75 zł dla wariantu M, 90 zł w przypadku wersji L oraz 120 zł w opcji VIP. Szczegółowe zestawienie usług w poszczególnych wariantach prezentujemy poniżej:

tabela ofertowa magenta biznes

Nie korzystasz, płacisz złotówkę

Dodatkowo użytkownicy oferty MagentaBIZNES mogą dokupić dodatkowe karty SIM za 35 zł netto miesięcznie każda. A jeśli po 7 miesiącach okaże się ona aktualnie niepotrzebna, nieużywana karta będzie kosztować firmę 1 zł netto w skali miesiąca. W każdym momencie można ponadto wrócić do ponownego użytkowania karty.

 

Nowoczesne smartfony i urządzenia sieciowe

Niezmiennie w ofercie MagentaBIZNES dostępne są najnowocześniejsze urządzenia na rynku, jak na przykład Samsung Galaxy S21 FE 5G dostępny w niskiej racie 80 zł netto lub Xiaomi 11T 5G dostępny w racie 50 zł netto miesięcznie.

Autor |2022-01-13T18:41:08+01:0013 stycznia 2022 18:41|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Praca, Rynek, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Piotr VD 14 stycznia 2022 w 00:30 - Odpowiedz

    W końcu jakiś artykuł o odpowiedniej merytoryce. Czasem mam wrażenie, że wpisy w sieci coraz częściej przypominają debatę polityczną w Polsce… Na szczęście jest jeszcze nadzieja. Czekam na więcej!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.