Szybki, bezpieczny internet do domu i firmy

Na start nowego roku szkolnego Orange proponuje najszybszy światłowód w niższej cenie oraz topowe smartfony, przecenione nawet o 1300 złotych. Rusza również nowa oferta dla przedsiębiorców – z internetem bez limitu prędkości.

Powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Warto rozpocząć go korzystając z nowych promocji, jakie przygotował Orange.

 

Najwyższa dostępna prędkość światłowodu w cenie opcji 300 Mb/s

Szybki internet przyda się nie tylko do rozrywki, ale także do nauki czy pracy. Dlatego Orange oferuje najszybszy dostępny u klienta światłowód w cenie opcji 300 Mb/s. Oferta obowiązuje przez pierwszy rok umowy. Po tym czasie użytkownik zdecyduje, czy w kolejnym roku chce nadal korzystać z najwyższej prędkości internetu (płacąc wyższy abonament przez kolejne 12 miesięcy), czy zachować cenę i zmienić światłowód na 300 Mb/s.

Z propozycji mogą skorzystać nowi i obecni użytkownicy – podpisujący i przedłużający umowy (na okres 24 miesięcy) lub przechodzący na wyższe pakiety Orange Love. Dla nowych klientów światłowodu (w wariancie z telewizją), Orange przygotował dodatkową promocję: pakiet Eleven Sport za darmo przez cały czas okres trwania umowy, czyli 24 miesiące. Emocjonujące rozgrywki i duża dawka rozrywki – gwarantowane.

 

Światłowód za dodatkowe 35 złotych miesięcznie i smartfony w supercenach

Orange kontynuuje także dotychczasową letnią ofertę. Oznacza to, że klienci, którzy korzystali wcześniej tylko z usług telefonii komórkowej i chcą dokupić internet, najkorzystniej mogą przejść do Orange Love Mini. Sporo na tym zaoszczędzą. Dopłacając jedyne 35 złotych miesięcznie, otrzymają w pakiecie: światłowód oraz abonament komórkowy.

Do tego mogą dobrać także nowy smartfon. Wśród modeli, na które warto zwrócić teraz uwagę i skorzystać z zakupu w niższej cenie – są m.in.: Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 8/256 GB (taniej nawet o 1300 złotych), Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB, HONOR 70 5G, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB, OPPO A98 5G 8/256 GB oraz Samsung Galaxy A34 5G 6/128 GB, a także na nowość – hit: Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/256 GB.

 

Przecenione telefony dostępne są z wybranymi planami 5G:

  • z abonamentem komórkowym (Plan M lub Plan L),
  • w ratach 0% – z elastyczną opcją rozłożenia ich na wybraną liczbę miesięcy.

 

Promocja obowiązuje zarówno dla nowych klientów (także przenoszących numer od innego operatora do Orange), jak i dla obecnych – przedłużających swoje umowy.

Bezpieczeństwo w sieci jest priorytetem, dlatego dla wszystkich planów 5G (z abonamentem komórkowym) dostępna jest bezpłatna CyberOchrona. Jest to jedyna taka opcja wśród ofert operatorów. Pomaga ona chronić użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem, utratą pieniędzy czy kradzieżą danych osobowych. Cyberochrona filtruje niechciane treści i strony internetowe oraz pozwala ustawiać blokady. Usługa działa automatycznie – przez cały czas obowiązywania umowy. Nie wymaga instalowania aplikacji, nie spowalnia smartfonu i nie zużywa dodatkowo baterii.

Oferta z najwyższą prędkością światłowodu, wraz z powyższymi modelami smartfonów w atrakcyjnych cenach, dotyczy również klientów biznesowych.

 

kv w formacie poziomym v2

 

Odkryj bezkres firmowego internetu

Po wakacjach w biznesie także nadchodzi okres wzmożonej aktywności i pracy. Dlatego przedsiębiorcy mogą liczyć na nowe oferty oraz prawdziwą rewolucję – internet bez ograniczeń: bez limitu danych i prędkości. Dostępny jest on w Planie Firmowym XL, a także w Internecie Biurowym 5G Premium.

W Orange Love dla Firm do dwóch pakietów zostały wprowadzone nowe rabaty, sięgające nawet 65 złotych miesięcznie +VAT (Plan Firmowy XL + Internet Biurowy 5G Premium). Klienci mogą także w prezencie otrzymać drugą kartę SIM – w Planie Firmowym S za 0 zł przez cały czas trwania umowy.

Dostępne są również, wymienione powyżej, smartfony w obniżonych cenach, np. Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – taniej o 1080 zł + VAT. Nowe sprzęty obsługują sieć 5G, a także imponują parametrami technicznymi – wytrzymałą baterią, dobrym aparatem, czy eleganckim designem. Ze szczegółami wszystkich promocji można zapoznać się w salonach i na stronie internetowej orange.pl

Liczba sprzętów, objętych sezonową obniżką, jest ograniczona.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.