Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy-Orange Wygaszamy oferty Orange YES i Orange POP

Orange Wygaszamy oferty Orange YES i Orange POP

Przyszedł czas na wiosenne porządki w ofertach na kartę. Tylko do 21 maja br. będziecie mogli korzystać z taryf Orange YES i Orange POP. Dotychczasowych użytkowników operator przeniesie wtedy do Orange Free na kartę lub będą mogli wybrać sobie inną, dostępną ofertę.

Przejście z YES i POP na Orange Free odbędzie się automatycznie i nie musicie wykonywać żadnych działań. Oczywiście nic Wam nie przepadnie. Wszystkie zgromadzone gigabajty i środki, zostaną zachowane. Co zatem zmieni się? Przede wszystkim w Orange Free na kartę otrzymacie więcej bonusowych gigabajtów na internet, po każdym doładowaniu konta.

W razie pytań, wątpliwości czy potrzebnej pomocy – warto abyście skontaktowali się telefonicznie z biurem obsługi lub bezpośrednio z konsultantami w salonach. Jeśli nie zaakceptujecie zmiany taryfy, można z niej zrezygnować w każdym momencie lub poszukać innej usługi Orange.

 

Więcej informacji o nowej opcji na kartę znajdziecie pod linkiem.

Autor |2023-04-18T11:46:52+02:0018 kwietnia 2023 12:00|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.