Jesteś tutaj:-, Orange, Rynek-Andrzej Zając prezesem Integrated Solutions

Andrzej Zając prezesem Integrated Solutions

Stanowisko prezesa zarządu Integrated Solutions objął Andrzej Zając. Do zarządu powołani zostali Mariusz Chudy i Marcin Dżoga.

Andrzej Zając związany jest z firmą od jej powstania w 2011r. Odpowiadał za budowę zespołu sprzedaży, współtworzenie strategii i portfolio produktowego. Od 2016 roku pełnił funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży komercyjnej.

Andrzej Zając - prezes Integrated Solutions
Andrzej Zając – prezes Integrated Solutions

Integrated Solutions jest częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska. Oferuje klientom biznesowym kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zarządzania infrastrukturą ICT o charakterze „end to end”, w tym zwłaszcza w obszarze cloud computing. Przez 6 lat firma kilkukrotnie zwiększyła przychody i zbudowała swoją markę jako kluczowego dostawcy rozwiązań ICT w Polsce. Produkty i usługi Integrated Solutions są oparte na światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami na rynku.

W planach Integrated Solutions ma m.in. wdrażanie takich usług technologicznych jak: Cloud, Digital Workspace, Analityka Biznesowa, Cyberbezpieczeństwo, rozwój oprogramowania, czy RPA (Robotic Process Automation). Dzięki dotychczasowym doświadczeniom firma będzie mogła integrować rozwiązania ICT odpowiadając kompleksowo na wymagania biznesowe naszych klientów. Rozszerzenie kompetencji pozwoli Integrated Solutions na wzrost i dalsze budowanie wartości na rynku IT.

źródło: Integrated Solutions

KanAutor |2017-12-07T17:26:55+02:007 grudnia 2017 17:26|Kategorie: Newsy, Orange, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.