Dekoder 4K w Polsat Box

Od września Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box, a do oferty wejdzie nowoczesny dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth, funkcją DUO i podłączeniem do Internetu, w tym również przez Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie tego samego dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Każdy będzie mógł swobodnie przełączać źródło sygnału – to absolutna nowość i pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie. Nowy dekoder 4K to również aplikacja Polsat Box Go i dostęp online do ponad 100 kanałów i kilku prostych pakietów tematycznych. Dzięki temu klienci Polsat Box (w który zmienia się Cyfrowy Polsat) będą mieli jeszcze większą swobodę wyboru, zgodnie z nowym hasłem Grupy Polsat Plus „Wybierz swoje wszystko”.

dekoder polsat box 4k tyl

Jakość 4K

Dekoder polsat box 4K to nowoczesny sprzęt zapewniający dostęp do rozrywki oraz możliwość oglądania wybranych kanałów i treści w jakości 4K.

 

– Nasz nowy dekoder 4K to elegancki, niezwykle nowoczesny i wyposażony w wiele fantastycznych funkcji sprzęt, który zapewni naszym klientom wiele niesamowitych możliwości i nowych doznań. Treści w jakości 4K, funkcja DUO, pilot Bluetooth, łączność Wi-Fi, aplikacja Polsat Box Go to jeszcze większa swoboda w dostępie do rozrywki w najwyższej jakości i wolność wyboru tego, co, kiedy, gdzie i jak chce się oglądać – zgodnie z naszym nowym hasłem „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko” – mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

 

Pilot Bluetooth

Do obsługi dekodera będzie służył nowy, wygodny i intuicyjny pilot Bluetooth. Dzięki technologii Bluetooth gwarantującej dużą szybkość i zasięg działania, dekoderem będzie można płynnie sterować, niezależnie od tego, gdzie się znajduje – równie dobrze może stać w zamkniętej szafce czy innym pomieszczeniu.

pilot do dekodera polsat box 4k

Funkcja DUO

Funkcja DUO to całkowicie nowe i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Pozwoli podłączyć dekoder zarówno do sygnału z anteny satelitarnej, jak i telewizji kablowej IPTV dostępnej przez Internet (usługa działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Internetem szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD i min. 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K). Między technologiami będzie można swobodnie przełączać się w dowolnym momencie, w ramach jednego i tego samego swojego pakietu programowego.

infografika dekoder polsat box 4k

 

Polsat box 4K – nowoczesny dekoder z Bluetooth, Wi-Fi i funkcją DUO

dekoder polsat box 4k przod

„Nowy dekoder został zaprojektowany, żeby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby i rosnące wymagania klientów. Stworzyliśmy urządzenie, dzięki któremu dajemy więcej sposobów dostępu do ulubionych treści.”

 

 • Standard 4K – 4 razy większa rozdzielczość, 4 razy więcej szczegółów niż w Full HD, 4 razy więcej dynamiki, 4 razy więcej kolorów i odcieni;
 • Nowość na rynku – funkcja DUO – swobodne przełączanie między telewizją satelitarną a telewizją kablową IPTV działającą na światłowodzie Plusa, Internecie szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s;
 • Pilot z Bluetooth – niezawodna bezprzewodowa technologia o dużej szybkości i zasięgu, umożliwiająca łatwe i płynne sterowanie dekoderem;
 • Wbudowane Wi-Fi – dekoder automatycznie wyszuka dostępne sieci Wi-Fi i łatwo połączy się z wybraną siecią;
 • Polsat Box Go – nowoczesna aplikacja i serwis VOD zapewniająca bezpłatny dostęp do kanałów, filmów, seriali, sportu, rozrywki i wielu innych treści z pakietu telewizyjnego abonenta, bez reklam, na wielu urządzeniach, kiedy chce, jak chce i gdzie chce;
 • Nowoczesne i intuicyjne menu – to łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do kanałów, funkcji i treści na życzenie.

3 komentarze

 1. janeksp6 11 września 2021 w 22:55 - Odpowiedz

  Czy ma możliwość odbioru naziemnej TV czy tylko Cablowej oraz czy ma opcję Diseqs 1/4 na inne Satki
  Mam DSB 616 SERCE się kroi że muszę wyżucić na śmietnik

 2. Przemo 21 września 2021 w 17:06 - Odpowiedz

  Przywitać.Czy ten dekoder ma wbudowany dysk(pamięć) Ewentualnie jeżeli nie to czy dysk można podłączyć.Zależy mi na nagrywaniu filmów i programów do obejrzenia na później.

 3. Józef 27 września 2021 w 14:51 - Odpowiedz

  Kolejny bubel.Okławywanie ludzi.Nik nie może nawet pilota zaprogramować.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.