Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Zdrowie-Breast Test: czyli Zbadaj piersi przez telefon

Breast Test: czyli Zbadaj piersi przez telefon

Mobilna aplikacja „Breast Test” to projekt firmy Roche realizowany we współpracy z Federacją Stowarzyszeń „Amazonki”, skierowany do wszystkich kobiet z zaproszeniem do właściwego i regularnego samobadania piersi.

Program krok po kroku wyjaśnia, które obszary piersi należy badać, w jaki sposób, kiedy i na co szczególnie zwracać uwagę. Aplikacja na Android będzie dostępna od 8 marca. Dzień Kobiet to świetna okazja aby zadbać o swoje zdrowie intymne.


Do samodzielnego badania piersi, nie potrzeba wiele – wystarczy kilka minut tylko dla siebie. Piersi należy badać dokładnie pomiędzy 7 a 10 dniem od rozpoczęcia miesiączki, a w przypadku jej braku należy wyznaczyć na to jeden dzień w miesiącu.

Aplikacja Breast Test, dostępna dla systemu android, pomaga niczym trener w wyrobieniu w sobie nawyku regularnej kontroli piersi. Badanie dotykowe trwa chwilę, a może uratować życie. W przypadku raka piersi wczesna diagnoza to szansa na całkowity powrót do zdrowia.

Osobisty „doradca”

Większość Pań może mieć wątpliwości jak prawidłowo przeprowadzić samobadanie. Dlatego też aplikacja w prosty sposób opisuje wszystkie czynności, informując, jakie obszary piersi należy zbadać i na co szczególnie zwrócić uwagę, np.: wszelkie zmiany w kolorze skóry, kształcie i rozmiarze piersi, wszelkie zmiany w wyglądzie brodawki.
Program przewiduje zamieszczanie notatek z obserwacji, wykonanie i zapisanie zdjęć, jak również ustawienie przypomnienia o kolejnym samobadaniu.

Pobierz BEZPŁATNĄ aplikację Breast Test ze sklepu Google Play: Tutaj Wkrótce aplikacja będzie dostępna również na iStore.

źródło: Positiva

Kan

Autor |2013-03-07T17:08:54+01:007 marca 2013 17:08|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Zdrowie|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Jo 7 marca 2013 w 17:12 - Odpowiedz

    Dooobre jest. Proponuję pójść dalej tym tropem. Np: BADANIE GINEKOLOGICZNE PRZY POMOCY SMARTFONA 😉 lub – PROGRAM DO BADANIA PROKTOLOGICZNGO dla smartfonów z Androidem. Tylko wtedy właściciel (albo właścicielka) takiego smartfona musi uważać na wielkość wyświetlacza bo przy aplikacji takiego urządzenia w stosowne do badania miejsce mogą być problemy 😛 No chyba że otworki powiększymy :P:P

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile