Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip-Stopklatka dostępna na dekoderach Horizon

Stopklatka dostępna na dekoderach Horizon

UPC Polska udostępniło pierwszą polską aplikację na wprowadzonej niedawno platformie Horizon: Stopklatkę. Odbiorcy nowoczesnej telewizji Horizon znajdą tam informacje o najnowszych premierach kinowych, ciekawostki ze świata filmowej rozrywki i obejrzą zwiastuny filmów.


Aplikacja Stopklatki wyróżnia się czytelnym layoutem, nawiązującym do wyglądu macierzystego portalu. Po przejrzystym menu użytkownik porusza się w prosty sposób za pomocą strzałek na pilocie.Horizon to nowa platforma, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, Internet i telefon) w jednym urządzeniu. Oferuje wiele atrakcyjnych funkcji w tym m.in. możliwość nagrywania do czterech programów jednocześnie, zdalne nagrywanie za pomocą aplikacji Horizon Go, a także funkcje społecznościowe poprzez aplikacje Facebook, YouTube czy Twitter wprost na ekranie TV.

Więcej informacji na temat usługi Horizon znajdą Państwo w artykule: UPC Polska: Horizon łączy TV, Internet i telefonię (wideo)

źródło: UPC

Kan

Autor |2015-02-03T17:26:12+01:003 lutego 2015 17:26|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile