Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja-Deezer rozszerza ofertę dla smart tv

Deezer rozszerza ofertę dla smart tv

Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy. W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toshiba.

Deezer, serwis streamingu muzycznego, przygotował niespodziankę dla obecnych i przyszłych właścicieli smart tv. Serwis już wkrótce będzie dostępny na telewizorach Panasonic i Philips, a za pośrednictwem partnera – operatora globalnego portalu NetRange – także Loewe, TCL Thomson, Sharp i Vestel. Dotychczas z wielomilionowych zasobów muzycznych Deezera mogli korzystać posiadacze telewizorów LG, Samsung i Toschiba.

Clément Cézard, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deezer, powiedział: „Smart Tv coraz szybciej zajmują centralną pozycję w systemie rozrywki domowej, a w 2013 r. poziom ich sprzedaży sięgnie 87 milionów sztuk. Dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami telewizorów, które słyną z wyjątkowych funkcji, możemy zaoferować miłośnikom muzyki dostęp do ulubionych utworów i ponad 25 milionów innych nagrań do odkrycia.”

***

Deezer – międzynarodowy serwis muzyczny zapewnia dostęp do ponad 20 milionów utworów muzycznych, które można odtwarzać na wszystkich dostępnych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych – w dowolnym czasie.

Orange: darmowy Deezer, koniec promocji

Partnerem serwisu w Polsce jest Orange, dzięki któremu z usług Deezera korzysta już przeszło 50 tys. klientów operatora. Abonenci którzy korzystają z oferty Deezer w taryfach Orange są zwolnieni z opłat za transmisję danych do aplikacji. By uaktywnić konto Orange w Deezer, wystarczy wejść na stronę www.deezer.com i kliknąć w opcję zaloguj się.

źródło: Deezer

KanAutor |2013-09-16T10:56:09+02:0016 września 2013 10:56|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. johnny-18 16 września 2013 w 19:17 - Odpowiedz

    Toshiba 😉

  2. flash 12 lutego 2014 w 14:09 - Odpowiedz

    Niestety z Philipsów znikł i nie ma już ;(

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.