Jesteś tutaj:-, Internet, Muzyka, Newsy, radio, Rozrywka, Top7-Hama IR50 – radio internetowe o dużym potencjale za 399 zł

Hama IR50 – radio internetowe o dużym potencjale za 399 zł

Dostęp do ponad 30 000 stacji radiowych i 10 000 podcastów? Dla melomana brzmi to jak dla głodomora przypadkowa darmowa dostawa pizzy pod drzwi. A to łatwiejsze niż można by przypuszczać. Wystarczy podłączyć nowe radio internetowe Hama IR50 do dostępnej sieci Wi-Fi i otworzy się przed tobą nowy świat. Dzięki opcji Spotify Connect dostajesz jednocześnie możliwość słuchania ulubionej muzyki. Non stop. Wszystko dzięki kompaktowemu urządzeniu, ważącemu nieco ponad kilogram.

Radio o dużym potencjale

IR50 to model, który umożliwia słuchanie audycji radiowych i podcastów. „Nic nowego” – może ktoś pomyśleć. Ma on jednak cechę, która mocno wyróżnia go na tle innych – pozwala na odpoczynek dla komputera, bo działa również gdy jest on wyłączony. Dzięki wbudowanej pamięci możesz tworzyć własne listy lub zarządzać stacjami za pomocą wygodnego interfejsu webowego „Frontier Silicon TM”. W ten sposób zapiszesz aż 30 ulubionych internetowych stacji radiowych, niezależnie od portalu internetowego. Możesz również wyszukać stacje po względem własnego ulubionego gatunku, kraju, języku lub popularności, a także znaleźć muzykę dopasowaną do swojego gustu. Co więcej, masz możliwość stworzenia listy ulubionych stacji radiowych na komputerze, a potem łatwego połączenia jej z radiem internetowym.

Muzyka, audycje i informacje z całego świata

Radio  ma wejście liniowe (3,5 mm) i jest kompatybilne ze Spotify Connect. Strumieniowanie umożliwia z kolei funkcja Universal Plug-and-Play oraz kompatybilność ze standardem komunikacji DLNA. Dzięki temu ostatniemu każde urządzenie, które gromadzi treści multimedialne – utwory muzyczne, zdjęcia czy materiały wideo – może zamienić się w serwer, który udostępni je innym urządzeniom w ramach jednej sieci domowej. Dodatkowo, opcja Wi-Fi Protected Setup wspiera automatyczną konfigurację połączenia. IR50 wyposażone jest w wygodny wyświetlacz LCD. Natomiast jakość dźwięku zapewnia głośnik mono o mocy 6 W. Przyłącze sieciowe 100-240 V jest odpowiednie do stosowania na całym świecie w połączeniu z adapterem, właściwym dla danego kraju.

Ulubione melodie na dzień dobry i dobranoc

Jeśli przed udaniem się w objęcie Morfeusza lubisz relaks przy muzyce, wystarczy, że użyjesz funkcji snu, a radio automatycznie wyłączy się po określonym czasie. Podobnie budząc się, możesz za każdym razem wybrać swoje ulubione utwory lub audycję i ustawić ich samoczynne włączenie. Radio może się pochwalić niewielkimi gabarytami (21,5 x 13,8 x 8 cm) i jest zamknięte w małej, zgrabnej obudowie o klasycznej stylistyce. Dzięki temu łatwiej zostanie elementem dekoracji twojej kuchni, sypialni czy salonu. Gdziekolwiek przebywasz, cokolwiek robisz, możesz zawsze cieszyć się dźwiękiem muzyki w dobrej jakości.

Radio jako medium to nadal popularna część naszego życia. Natomiast radio internetowe stanowi zdecydowany krok do przodu, jeśli chodzi o jakość odtwarzanego dźwięku. Teraz możesz cieszyć się informacjami z całego świata w cyfrowej jakości, za to bez szumów i potrzeby gorączkowego szukania odpowiedniego kąta w mieszkaniu na kolejne urządzenie. Hama IR50 to wydatek rzędu 399 zł.

źródło: Hama

Autor |2018-05-25T12:18:10+02:0025 maja 2018 12:18|Kategorie: Inne, Internet, Muzyka, Newsy, radio, Rozrywka, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile