Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Polski ClickMeeting wspiera działania edukacyjne na rzecz uchodźców z Ukrainy

Polski ClickMeeting wspiera działania edukacyjne na rzecz uchodźców z Ukrainy

Edukacja jest dla ClickMeeting – polskiej platformy do webinarów i wydarzeń online – bardzo ważna, dlatego firma od lat bierze udział we wszelkiego rodzaju działaniach na jej rzecz. Teraz także angażuje się w te mające na celu wsparcie uchodźców z Ukrainy. W związku z tym umożliwia naszym sąsiadom bezpłatny dostęp do platformy – firma zrezygnowała z pobierania opłat za przedłużenie subskrypcji w serwisie. Dodatkowo organizacja planuje wspierać również szkoły i uczelnie ukraińskie w modelu online. Na taką samą pomoc mogą liczyć również organizacje charytatywne czy inicjatywy społeczne, które angażują się w pomoc mieszkańcom Ukrainy i uchodźcom.

 

Akcja “Polski Biznes dla Ukrainy”

Poza wsparciem ukraińskich uczniów, ClickMeeting dołączył do akcji „Polski Biznes dla Ukrainy”. W jej ramach polskie firmy mogą realnie wesprzeć obywateli Ukrainy – zarówno tych przebywających na ogarniętych działaniami wojennymi terenach, jak i tych, którzy uciekają przed wojną do Polski. Zebrane dotychczas środki finansowe zostały przeznaczone na zakup dwóch bardzo potrzebnych na terenach ogarniętych wojną lodówek do transportu krwi oraz niezbędnych leków – są one już w drodze na Ukrainę.

Do tej pory akcję wsparły inne duże polskie firmy, a sam ClickMeeting przekazał na ten cel 100 tys. zł. W jej ramach organizatorzy współpracują także z polsko-ukraińską fundacją Zustricz. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów i dobrej logistyce zakupione materiały zostaną przekazane bezpośrednio do potrzebujących. Kolejne transporty będą organizowane sukcesywnie, w miarę napływu środków.

 

Nie jest to jednak pomoc jednorazowa – organizatorzy zamierzają kontynuować swoją akcję i zachęcają kolejnych partnerów do wzięcia w niej udziału. Zgłoszenia wysyłać można na kontakt@biznesdlaukrainy.pl.

Organizacje z Ukrainy, które chciałby skorzystać z dostępu do platformy ClickMeeting w celu przeprowadzania zajęć online, mogą zgłosić swoje zapotrzebowanie na adres: pr@clickmeeting.com.

Autor |2022-03-10T16:31:08+01:0010 marca 2022 18:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.