Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Synology® przedstawia rejestrator DVA 3221 z technologią głębokiego uczenia

Synology® przedstawia rejestrator DVA 3221 z technologią głębokiego uczenia

Firma Synology Inc. wprowadziła dziś na rynek rejestrator DVA3221 NVR z technologią głębokiego uczenia zapewniający zaawansowane funkcje lokalnego monitoringu i analizy wideo. Dzięki algorytmom głębokiego uczenia z przyśpieszeniem opartym o procesor graficzny urządzenie DVA3221 może generować w czasie rzeczywistym dane umożliwiające pracownikom ochrony natychmiastowe podjęcie działań.

Rozpoznawanie twarzy, liczenie osób, wykrywanie pojazdów i dodatkowe funkcje analizy wideo umożliwiają użytkownikom wdrożenie bardziej inteligentnego rozwiązania w celu zapewnienia bezpieczniejszego środowiska.

heading dva

DVA3221

  

„Dzięki ciągłej aktualizacji oprogramowania linia produktów DVA jest stale usprawniana. Niedawna aktualizacja aplikacji Surveillance Station wprowadziła kilka nowych kluczowych funkcji, takich jak wykrywanie twarzy, ludzi i pojazdów, a nawet możliwość wykrywania masek”, powiedział Tony Lin, menedżer produktu w firmie Synology zajmujący się aplikacją Surveillance Station. „DVA3221 wyznacza nowe granice, zapewniając obsługę większej liczby zadań analizy w czasie rzeczywistym”.

 

Rozwiązanie DVA3221 łączy doświadczenie firmy Synology w zakresie przechowywania danych i zarządzania nimi z zaawansowanym rozwiązaniem VMS Surveillance Station. Obsługa ponad 7600 kamer, zgodność ze standardem ONVIF oraz integracja z modułami we/wy i głośnikami oznacza brak konieczności powiązania się z konkretną marką lub platformą.

getPhoto 2

Dzięki lokalnemu przechowywaniu i przetwarzaniu danych analitycznych rozwiązanie może być całkowicie autonomiczne i nie wymaga stałego połączenia z Internetem. Połączenie jest wymagane jedynie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze lub zdalnie. Aplikacja Surveillance Station jest niezależna od platformy i obsługuje odtwarzanie i zarządzanie za pośrednictwem popularnych przeglądarek, klientów Windows i Mac oraz aplikacji mobilnych.

 

Synology®

 

Najważniejsze informacje

  • Analiza wideo oparta na technologii głębokiego uczenia do celów rozpoznawania twarzy, wykrywania osób i pojazdów, liczenia osób i wielu innych.
  • Obsługa do 32 sygnałów z kamer i sześciu zadań analizy wideo w czasie rzeczywistym
  • Inteligentne przeszukiwanie istniejących nagrań za pomocą filtrów, takich jak wykrywanie ruchu, brakujące obiekty, strefy ograniczonego przebywania i wielu innych.
  • Na wielkość pamięci masowej składają się cztery wewnętrzne kieszenie na dyski 3,5 cala z możliwością rozszerzenia do 14 kieszeni.
  • W prosty sposób przechowuj i twórz bezpieczne kopie zapasowe nagrań w zdalnym miejscu docelowym.
  • Pełna własność danych i bezterminowe licencje. Wszystkie materiały wideo są przetwarzane lokalnie, z opcjonalną łącznością internetową potrzebną tylko do zdalnego tworzenia kopii zapasowych i przeglądania. Brak wymaganych subskrypcji.

 

Rozpoznawanie twarzy

Wykrywanie osób i pojazdów

Liczenie osób

Wykrywanie włamań

 

 

Dostępność

Rejestrator DVA3221 jest już dostępny u sprzedawców i partnerów firmy Synology na całym świecie w cenie 7.200 zł z 3-letnią gwarancją.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.