Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Whatsapp: Przyjrzyjmy się sztucznej inteligencji

Whatsapp: Przyjrzyjmy się sztucznej inteligencji

Wczoraj (27.09) na dorocznej konferencji Connect firma Meta poinformowała o kilku produktach i funkcjach AI, które wkrótce będą dostępne w WhatsApp.

 

Jesteśmy zainspirowani możliwościami generatywnej SI i tym, w jaki sposób może ona przysłużyć się ludziom, którzy chcą być bardziej kreatywni, produktywni i zabawni, kiedy wysyłają wiadomości. Ponieważ w WhatsApp odbywa się tak wiele rozmów, chcemy pomóc ludziom na całym świecie skorzystać z tej nowej technologii.

Na początek wprowadzamy trzy nowe usługi SI obsługiwane przez Meta. To pierwszy krok dla nas wszystkich na prawdopodobnie długiej ścieżce eksperymentów.

 

Od dziś niektórzy użytkownicy mogą zacząć testować następujące funkcje w czatach ze znajomymi i rodziną:

  • Naklejki SI: Teraz możesz utworzyć niestandardową naklejkę, która oddaje myśl lub pomysł odpowiedni dla Twojego czatu.
  • Czaty SI: Dzięki SI Meta możesz zadać dowolne pytanie w odniesieniu do tematów lub rozstrzygnąć dyskusję na czacie grupowym, korzystając z perspektywy dziesiątek postaci stworzonych przez firmę Meta, które udzielają ciekawych odpowiedzi.
  • Generowanie fotorealistycznego obrazu: Po wpisaniu polecenia /imagine sztuczna inteligencja generuje obrazy przedstawiające pomysł, miejsce lub osobę.

 

 

Dla osób, które dopiero zaczynają poznawać możliwości Generatywnej SI, zebraliśmy kilka podstawowych informacji na temat działania tych systemów pod kątem ochrony prywatności. Najważniejszą rzeczą jest to, że nikt poza Tobą nie ma dostępu do prywatnych wiadomości, które wysyłasz do rodziny i znajomych. SI czyta to, co do niej wysyłasz, ale Twoje prywatne wiadomości pozostają przez cały czas zaszyfrowane. To oznacza, że nikt ich nie może zobaczyć, w tym również Meta.

 

Autor |2023-09-28T12:30:11+02:0028 września 2023 14:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.