Jesteś tutaj:-, Newsy-Obsługa aparatu za pomocą gestów receptą na spadającą sprzedaż smartfonów

Obsługa aparatu za pomocą gestów receptą na spadającą sprzedaż smartfonów

Globalna sprzedaż smartfonów prawdopodobnie niedługo zacznie spadać i producenci prześcigają się w pomysłach na cechy wyróżniające swoje urządzenie na tle konkurencji. Według raportu firmy Crunchfish jedną z nich jest interakcja z telefonem poprzez wykonywanie odpowiednich gestów.


Od pojawienia się na rynku pierwszych tego typu urządzeń, sprzedaż smartfonów w każdym roku rośnie. Nie inaczej było w ostatnich paru latach, jednak rokroczny wzrost zmalał z 14% w 2015 do 5% w 2016. Jedną z najbardziej pożądanych cech w smartfonie jest dobrej jakości aparat. Specjaliści z Crunchfish podają, że obsługa aparatu do selfie gestami znajduje się w pierwszej piątce najbardziej pożądanych cech telefonu. Oprócz sprawniejszej obsługi urządzenia pozwoli to na bogatsze korzystanie z funkcji rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości.

Według danych dostarczonych przez Crunchfish osoby urodzone pomiędzy rokiem 1982 a 2004 odpowiadają za 85% wszystkich wykonanych zdjęć typu selfie. Przeciętny fan tego typu fotografii spędza tygodniowo aż 1,5 godziny na wykonywaniu i obrabianiu ich. Oprócz umieszczania selfie na portalach społecznościowych znajduje się ich zastosowania m.in. przy sprawdzaniu tożsamości i uwierzytelnianiu transakcji.

Źródło: Crunchfish

Tomasz

Autor |2017-07-05T14:50:36+02:005 lipca 2017 14:50|Kategorie: Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile