Jesteś tutaj:---Zatrudnić nowego pracownika czy przeszkolić starego

Zatrudnić nowego pracownika czy przeszkolić starego2018-01-02T10:55:21+02:00

Start Forum Inne Hydepark Zatrudnić nowego pracownika czy przeszkolić starego

Viewing 22 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Co będzie Waszym zdaniem lepsze? W firmie szykują się pewne zmiany

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   [quote]Co będzie Waszym zdaniem lepsze? W firmie szykują się pewne zmiany [/quote]

   Dużo zależy od tego co się zmienia oraz na jakie stanowisko pracy chcesz przygotować nowego pracownika. Pracownicy, którzy pracowali już w danej firmie bez wątpienia, o wiele łatwiej dostosują się do nowych warunków niż pracownik z zewnątrz ( którego też będziecie musieli do pracy przygotować).
   Polecam zastanowić się nad skorzystaniem z tego typu usług:
   [url]http://www.lhhpolska.pl/pl/restrukturyzacja-i-outplacement/redeployment[/url]
   Firma powinna pomoc w przekwalifikowaniu.

   Reklama
  • Magda Magda
   Participant
   Liczba postów: 6

   lepiej chyba przeszkolić starego

  • jefrej
   Participant
   Liczba postów: 2

   Prowadzac biznes w dzisiejszych czasach trzeba sie dobrze zastanowic na planem jego rozwoju. Czasy w ktorych mozna bylo wydawac wszystkie pieniadze na przyjemnosci juz dawno minely. W zalezosci od branzy w jakiej dzialamy bedzie mieli do czynienia z wieksza czy tez mniejsza konkurencja. Aby zgarnac jak najwieksza czesc rynku trzeba bedzie postawic na rozwoj firmy oraz samych pracownikow, podnoszac chociazby ich kwalifikacje. Przelozy sie to na ich efektywnosc w podejmowaniu odpowiednich decyzji. W wiekszych firmach do przeprowadzenia beda takze logistyka szkolenia ze wzgledu na to, ze to bardzo wazny element. Szczegolnie jak jestesmy producentami jakichs dobr to przy odpowiedniej optymalizacji mozemy naprawde sporo zaoszczedzic w dluzszej perspektywie czasu. Co ciekawe jest kilka wiekszych organizacji oferujacych tego typu szkolenia np. TQM – https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/logistyka-w-sprzedazy-i-zakupach Zawsze warto pamietac o jednej rzeczy .. wybor szkolenia na wysokim poziomie, zapewni nam najwiekszy zysk z zainwestowanych w ten sposob pieniedzy.

  • sernis002
   Participant
   Liczba postów: 3

   Jeżeli stary pracownik zgadza się na przeszkolenie, to lepiej w niego inwestować czas i pieniądze. Z nowym pracownikiem nigdy nic nie wiadomo.

  • asian fanfics
   Participant
   Liczba postów: 10

   I was overwhelmed by your thoughts on this issue. A deep and staged knowledge will be good for me. I have visited your website. It is very interesting and impressive. Thanks for sharing with us such a great article. I want to come again. Please update.temple run

  • ekscentryczna
   Participant
   Liczba postów: 6

   Najlepiej zatrudnić takiego którego nie trzeba będzie szkolić. Pamiętajcie też o dawanie pracownikom do podpisu zgody na przetwarzanie danych osobowych rodo wzór pdf http://www.zasadyogolne.info/2018/04/rodo-kaluzula-zgody-wedug-rodo-pdf.html . Teraz inspektorzy PIP nawet na to zwracają uwagę.

  • pieknyolek
   Participant
   Liczba postów: 25

   pracownicy z Ukrainy mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem 😉

  • ariana pham
   Participant
   Liczba postów: 2

   Such a very useful article. Very interesting to read this article.
   fleeing the complex

  • kasiakowa06
   Participant
   Liczba postów: 2

   W dzisiejszych czasach ciężko o dobrego pracownika. Można trafić naprawdę super, a można się wkopać i zatrudnić byle kogo. Moim zdaniem to ryzyko jest na tyle duże, że warto przeszkolić starego. Aczkolwiek jeśli praca nie jest wymagająca może warto dać szansę nowym osobom. Z własnego doświadczenia wiem, że dobrymi pracownikami są obcokrajowcy. Gdybyś potrzebował kogoś do pomocy polecam poczytać jak legalnie zatrudnić Ukraińca. Pozdrawiam

  • Alice Taylor
   Participant
   Liczba postów: 4

   Jeśli uważasz, że znalezienie nowego personelu może całkowicie pomóc w rozwoju ponurej sytuacji biznesowej, zastanów się uważnie!

   Zatrzymanie pracowników jest zawsze kluczem do najbardziej efektywnej równowagi biznesowej. Rozmowa na temat restrukturyzacji części działalności odnosi się do procesu wyszukiwania, rekrutacji, trudnych szkoleń i „wyjątkowo mało prawdopodobnych” twarzy przedsiębiorstw. Dlaczego więc nowi pracownicy powinni być zastępowani, gdy w pełni inspirują i pomagają obecnym pracownikom w doskonaleniu poprzez wewnętrzne programy szkoleniowe?

   return man 3

  • katedaisy
   Participant
   Liczba postów: 4

   Great information, I searched it and found your post, great
   red ball 4

  • PhoenNix
   Participant
   Liczba postów: 2

   If you don’t think that we’re right for each other (Baby, no)
   Then please don’t let history repeat itself
   ‘Cause I want you, yeah, I want you, yeah
   There’s nothing else I want
   ‘Cause I want you, yeah, I want you, yeah
   And you’re the only thing I want.
   krunker

  • aladanh
   Participant
   Liczba postów: 3

   Looking forward to reading more.. Great post. Really Cool
   gmail login

  • wiedzma
   Participant
   Liczba postów: 4

   Słyszeliście o takim zawodzie jak konsjerż? Można o tym przeczytać na blogu Inside Your Side http://www.insideyourlife.pl/2019/04/asystent-konsjerz-zawod-w-polsce-nie.html . Konsjerż to bardzo modna profesja na zachodzie. Taki sekretarz od wszystkiego. Od wyprowadzania psa po asystę przy ważnych spotkaniach. Z pewnością na razie mało kogo stać na zatrudnienie konsjerża, ale to chyba kwestia czasu.

  • Zainab Mahmood
   Participant
   Liczba postów: 5

   Airport Limo Burlington transportation is not always simple and at times, it can even be a frustrating experience.
   If you’re looking for a reliable Limo Service from Burlington to Toronto Pearson Airport, Aerofly Toronto Limousines is the right choice for you.

  • Zainab Mahmood
   Participant
   Liczba postów: 5

   FTS offers multiple levels of translation services based on client needs, ranging from draft / summary translation up to certified translation services in dubai

  • balonowaona66
   Participant
   Liczba postów: 10

   Faktycznie wiele zależy od tego jakie zmiany się szykują i czy stary pracownik jest gotowy na nowe wyzwania, bo niestety nie zawsze pracownik chce skorzystać z możliwości, bo nie jest to związane z jego planami zawodowymi. Czasami łatwiej będzie znaleźć nowego pracownika, bo może się okazać, że nikt z obecnej ekipy nie spełnia odpowiednich wymagań, a jego przygotowanie zajęłoby firmie zbyt wiele czasu

  • Hassan Manly
   Participant
   Liczba postów: 1

   Taking after its Master Kush, OG Kush, and Hindu Kush parentage, this strain features a distinct skunk-like scent and a piney flavor. These uplifting effects settle down into the body over time and eventually lead to couch-lock with continued consumption nobullshitseeds

  • AnetaJ_Manpower
   Participant
   Liczba postów: 3

   Dzień dobry,

   Aktualnie w Poznaniu i okolicach poszukuję osób na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego dla firmy, która zajmuje się importem, dystrybucją i kompleksowym zaopatrzeniem w profesjonalny sprzęt do budowy multimedialnych systemów telekomunikacyjnych – telewizji kablowej, Internetu, telefonii oraz DVB-S i DVB-T.

   Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, zachęcam do kontaktu:
   aneta.jaslanek@manpower.pl
   604-112-518

   Więcej informacji: https://linkd.pl/prfr

  • elsachsz
   Participant
   Liczba postów: 1

   Thanks for sharing great insights article.Having read this I believed it was extremely enlightening.I appreciate you finding the time and effort to put this short article together.
   iphone case

  • sukamin88
   Participant
   Liczba postów: 36

   The topics you share are great and meaningful to me. Thank you for sharing. atari breakout

  • lihihoh
   Participant
   Liczba postów: 6

   Musisz poprawić swoją wiedzę

Viewing 22 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.