Jesteś tutaj:---Zatrudnić nowego pracownika czy przeszkolić starego

Zatrudnić nowego pracownika czy przeszkolić starego2018-01-02T10:55:21+02:00

Start Forum Inne Hydepark Zatrudnić nowego pracownika czy przeszkolić starego

Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Co będzie Waszym zdaniem lepsze? W firmie szykują się pewne zmiany

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  [quote]Co będzie Waszym zdaniem lepsze? W firmie szykują się pewne zmiany [/quote]

  Dużo zależy od tego co się zmienia oraz na jakie stanowisko pracy chcesz przygotować nowego pracownika. Pracownicy, którzy pracowali już w danej firmie bez wątpienia, o wiele łatwiej dostosują się do nowych warunków niż pracownik z zewnątrz ( którego też będziecie musieli do pracy przygotować).
  Polecam zastanowić się nad skorzystaniem z tego typu usług:
  [url]http://www.lhhpolska.pl/pl/restrukturyzacja-i-outplacement/redeployment[/url]
  Firma powinna pomoc w przekwalifikowaniu.

  Reklama
 • Magda Magda
  Uczestnik
  Liczba postów: 6

  lepiej chyba przeszkolić starego

 • jefrej
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Prowadzac biznes w dzisiejszych czasach trzeba sie dobrze zastanowic na planem jego rozwoju. Czasy w ktorych mozna bylo wydawac wszystkie pieniadze na przyjemnosci juz dawno minely. W zalezosci od branzy w jakiej dzialamy bedzie mieli do czynienia z wieksza czy tez mniejsza konkurencja. Aby zgarnac jak najwieksza czesc rynku trzeba bedzie postawic na rozwoj firmy oraz samych pracownikow, podnoszac chociazby ich kwalifikacje. Przelozy sie to na ich efektywnosc w podejmowaniu odpowiednich decyzji. W wiekszych firmach do przeprowadzenia beda takze logistyka szkolenia ze wzgledu na to, ze to bardzo wazny element. Szczegolnie jak jestesmy producentami jakichs dobr to przy odpowiedniej optymalizacji mozemy naprawde sporo zaoszczedzic w dluzszej perspektywie czasu. Co ciekawe jest kilka wiekszych organizacji oferujacych tego typu szkolenia np. TQM – https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/logistyka-w-sprzedazy-i-zakupach Zawsze warto pamietac o jednej rzeczy .. wybor szkolenia na wysokim poziomie, zapewni nam najwiekszy zysk z zainwestowanych w ten sposob pieniedzy.

 • sernis002
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Jeżeli stary pracownik zgadza się na przeszkolenie, to lepiej w niego inwestować czas i pieniądze. Z nowym pracownikiem nigdy nic nie wiadomo.

 • asian fanfics
  Uczestnik
  Liczba postów: 10

  I was overwhelmed by your thoughts on this issue. A deep and staged knowledge will be good for me. I have visited your website. It is very interesting and impressive. Thanks for sharing with us such a great article. I want to come again. Please update.temple run

 • ekscentryczna
  Uczestnik
  Liczba postów: 6

  Najlepiej zatrudnić takiego którego nie trzeba będzie szkolić. Pamiętajcie też o dawanie pracownikom do podpisu zgody na przetwarzanie danych osobowych rodo wzór pdf http://www.zasadyogolne.info/2018/04/rodo-kaluzula-zgody-wedug-rodo-pdf.html . Teraz inspektorzy PIP nawet na to zwracają uwagę.

 • pieknyolek
  Uczestnik
  Liczba postów: 25

  pracownicy z Ukrainy mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem 😉

 • ariana pham
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Such a very useful article. Very interesting to read this article.
  fleeing the complex

 • kasiakowa06
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  W dzisiejszych czasach ciężko o dobrego pracownika. Można trafić naprawdę super, a można się wkopać i zatrudnić byle kogo. Moim zdaniem to ryzyko jest na tyle duże, że warto przeszkolić starego. Aczkolwiek jeśli praca nie jest wymagająca może warto dać szansę nowym osobom. Z własnego doświadczenia wiem, że dobrymi pracownikami są obcokrajowcy. Gdybyś potrzebował kogoś do pomocy polecam poczytać jak legalnie zatrudnić Ukraińca. Pozdrawiam

 • Alice Taylor
  Uczestnik
  Liczba postów: 4

  Jeśli uważasz, że znalezienie nowego personelu może całkowicie pomóc w rozwoju ponurej sytuacji biznesowej, zastanów się uważnie!

  Zatrzymanie pracowników jest zawsze kluczem do najbardziej efektywnej równowagi biznesowej. Rozmowa na temat restrukturyzacji części działalności odnosi się do procesu wyszukiwania, rekrutacji, trudnych szkoleń i „wyjątkowo mało prawdopodobnych” twarzy przedsiębiorstw. Dlaczego więc nowi pracownicy powinni być zastępowani, gdy w pełni inspirują i pomagają obecnym pracownikom w doskonaleniu poprzez wewnętrzne programy szkoleniowe?

  return man 3

 • katedaisy
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Great information, I searched it and found your post, great
  red ball 4

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.