Start Forum Sprzęt LG Test LG Renoir (KC910)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      LG Renoir (KC910) jest następcą telefonu LG Viewty, test można przeczytać Tutaj. Od starszego brata KC910 różni się lepszym aparatem cyfrowym, który został wyposażony w najnowsze funkcje multimedialne oraz otrzymał bardziej intuicyjny interfejs użytkownika.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • KyokoMai
      Member
      Liczba postów: 143

      Ten aparat robi wrażenie 🙂 Tylko te przyciski na dole takie troszkę niezbyt pasujące… ale nie ma co narzekać. Jeszcze kilka lat i telefony będą robiły filmy w fullHD, a zdjęcia w jakości dzisiejszych półprofesjonalnych lustrzanek…

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Hm, jakoś aparat w tym telefonie mnie nie przekonuje, brak ostrości na przykładowych zdjęciach. Pisałem już wielokrotnie,że matryca to nie wszystko. Mam podobną sytuację z obecnie używanym Samsungiem F490V, który ma 5Mpx ale ostre i zadowalające fotki to kwestia przypadku. W N73 zdarzyło się,że fota była nieudana, w tym zdarza się,że jest udana :(((

      Wracając do tematu, ten LG to mimo wszystko najwyższa półka, według testów najlepiej wypada przy fotach macro i to w tym teście się potwierdza.Dla bardziej zainteresowanych polecam test-porównanie 4 aparatów 8Mpx w telefonach na gsmarena.

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Z testu za to dowiedzieliśmy się………..gdzie Kan mieszka,czym jeździ i co pije oprócz mleka he,he,he

      Pozdrówka Andrzeju 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Witam ki Pozdrawiam. Jak zdrowie? Dodałem wideotest i kilka dodatkowych informacji do testu w ramach odpowiedzi na pytania Czytelnika LesH. Andrzej

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      teraz to już LG Viewty II Smart jest królem na rynku

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test LG Renoir (KC910)
Your information: