Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Teleskop za unikalne zdjęcie w konkursie FOTO

Viewing 27 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Redakcja portalu Telix.pl z okazji przekroczenia pół miliona unikalnych użytkowników serwisu w ciągu miesiąca, wraz z firmą Hama Polska, dostawcy akcesoriów elektronicznych, organizuje konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Dla wiernych Czytelników Telix.pl przygotowaliśmy także niespodziankę – futerały na telefon komórkowy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      niewiem czy dobrze zrozumialem o co chodzi w tym konkursie. trzeba wstawiac jakieś zdjecia i jakos je oznaczyc jak w poprzednich konkursach czy wszystkie ktore juz wstawiłem w tym czasie biorą udzial i nietrzeba ich specjalnie oznaczac że konkursowe itp.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jak zwykle w konkursie będą brały udział zdjęcia wrzucone z datą od 12 listopada tego roku. Zdjęcia umieszczamy w Kategorii Konkurs Foto. Jedyna zmiana, to taka, że tym razem nie określamy tematu zdjęć pozostawiając to inwencji Czytelników. Regulamin będzie jutro dostępny. Andrzej

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Jest mały błąd w dacie rozpoczecia konkursu i to mnie zmylilo. Dziekuje za szybką odpowiedz.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      I znowu cosik sie wrzuci 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      I tym razem bede sie bacznie przygladal i jak zawsze wszystkie nieprawidlowosci zostana przezemnie opisane jak w przypadku konkursu z nagrada nokia n86.Ktory to konkurs byl popisem zlego smaku,manipulacji poprzez zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu!Czy znikania zdjec przed wytypowaniem zwyciezcy!!Mysle ze taki konkurs zasluguje na patrona-Josepha Goebbelsa niemieckiego ministera propagandy.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niestety tym razem muszę zareagować, bo zostałem oskarżony o manipulacje konkursem. Regulamin został zmieniony w trakcie na korzyść uczestników o punkt związany z zapłatą podatku VAT, który zdecydowała się zapłacić firma Nokia. Zdjęcia zostały usunięte po opublikowaniu finałowej 10. Nagrody zawsze uczciwie zostają wysłane do adresatów, co mogą potwierdzić laureaci, zresztą mam także od nich podziękowania. Jeżeli nie zostanę Przeproszony na łamach Telix.pl zastanowię się nad dalszym postępowaniem. W Regulaminie za każdym razem jest termin do którego można wnosić Reklamacje wynikające z Konkursu Nie może tak być, że można oskarżać publicznie i nie ponieść konsekwencji za swoje słowa. Tytułującego się [b]kreccie lody dalej[/b] Czytelnika informuję, że znam IP komputera i łatwo mogę go namierzyć. Dlatego daję mu czas na zastanowienie się nad swoimi słowami i Przeprosinami. Ja ze swojej strony Przepraszam Czytelników, że musiałem zareagować w ten sposób, ale pozwólcie mi się bronić także publicznie. Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Ferdar… reakcja szybka ale polowiczna… W newsie nadal jest data rozpoczecia 12 lipca nie listopada i ktos juz wrzucil wczoraj fotki i jak wtedy bedzie traktowany… Panie Andrzeju ?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Te dwa zdjęcia będą zaliczone do konkursu. Regulamin, jak tylko otrzymam dane na temat nagród zaraz opublikuję. Zdjęcia można już zamieszczać. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Kan wybacz.Bardzo przepraszam ze obrazilem Ciebie jak i tak fajne forum.Stres,szkola sam rozumiesz.Nagroda nalezala sie zaslurzenie zwyciezcy.Jeszcze raz bardzo przepraszam.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przeprosiny przyjęte jest oky. Andrzej

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      zycze miliona uzytkownikow a do "kreccie lody dalej" kazdy ma swoje zdanie co do tego ktore zdjecie powinno wygrac ale pamietaj ze to nie Telix wybieral zwyciezce tylko Nokia a wiec na przyszlosc poczytaj co i jak a pozniej ewentualnie obrazaj

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Mam 2 pytania: 1sze… Czy jest jakis regulamin tego konkursu…? I drugie… Kiedy beda wybierane pierwsze zdjecia?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Regulamin już jest dostępny. Jeżeli chdzi o piewrsze wyniki to już w najbliższą sobotę tj. 21 listopada br. sebi997 Dziękujemy za życzenia. Andrzej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Tak z ciekawości zapytam – jak zakończył się poprzedni konkurs?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Główną nagrodę, którą była nawigacja Trak GPS-530 z navigo EU otrzymał Czytelnik Telix.pl ze Świdnicy.

      Za zdjęcie nawigacja analogowa.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Witam serdecznie. Ja jak zwykle niedoinformowany z Tego co przeczytałem wygrałem futerał. Czy musze wysłać jakies dane do wysylki? Przy jednym zdjeciu pisze też ze trzeba przesłac orginalne zdjęcia do weryfikacji, tylko ta jedna osoba ma wysłac czy wszyscy a jesli wszyscy to na jaki adres. Z góry dzieki za odpowiedz

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Ferdar przy twoim zdjeciu sa dane exif widoczne wiec na pewno nie musisz wysylac nic do weryfikacji 🙂 dane do wysylki pewnie tak bo ja musialem a wczesniej juz wysylalem 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Dzieki ekdar. Pamietam kiedyś jak wygrałem Pendriva

      to dostałem emaila z prosbą o potwierdzenie danych a teraz nie wiec sie dopytuje.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      a mozna by bylo to jakos okreslic czasowo… …KIEDY ZOSTANA DOSTARCZONE REDAKCJI??

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Witam. Informacja dla wszystkich, którzy oczekują na etui. Dziś pokrowce na telefon komórkowy firmy Hama zostały wysłane do uczestników, którzy swoje adresy dostarczyli Redakcji. Reszta należy do poczty. Pozdrawiam i Gratuluję. Andrzej

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Witam potwierdzam otrzymanie nagrody jeszcze raz serdecznie dziekuje i pozdrawiam no i …. ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      A ja mam pytanie… Dostalem 2 futeraly w jednej paczce… Czy trzeci byl wyslany osobno i nie doszedl , Czy nie zostal wyslany?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z obawy o możliwości zagubienia futerałów kolejny wyślemy po nowym roku. Dziękujemy za informację że te pierwsze doszły. Niestety Poczta Polska ma duże trudności w ten świąteczny czas. Mam nadzieję, że wszystkie etiu doszły. Zostały wysłane na podane redakcji adresy. Osoby, do których je wysłaliśmy mają zamieszczoną nazwę miejscowości przy swoim linku. Niestety od pozostałych nie otrzymaliśmy adresu kontaktówego, pomimo wysłania do Nich e-mailu z wiadomością, a to oznacza, że etui będzie przydzielone w kolejnych konkursach innym czytelnikom. Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Czyli wszystko w porzadku… Dziekuje i pozdrawiam 🙂 i wesolych i spokojnych Swiat 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Etui dotarło 🙂 dziękuję jescze raz i życzę Redakcji i użytkownikom serwisu zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt 🙂 3majcie się ciepło 😛

    • urwis007
      Member
      Liczba postów: 2

      Witam. w poniedziałek dotarł do mnie teleskop i czekam na ładną, bezchmurną pogodę żeby móc coś zobaczyć 🙂 Wszystkim czytelnikom życzę Wesołych Świąt i oby Nowy Rok był jeszcze lepszy od tego który się kończy 😉 a telixowi życzę dalszego rozwoju i coraz to większej liczby czytelników. pozdrawiam

      ps. czekamy na kolejne konkursy 😉

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      dostalem ostatnie etui… Dziekuje i pozdrawiam 🙂

Viewing 27 reply threads
Reply To: Teleskop za unikalne zdjęcie w konkursie FOTO
Your information: