Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Telefon dla króla Midasa

Viewing 16 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Świat obiegła niedawno wiadomość o powstaniu pierwszej na świecie firmy produkującej luksusowe telefony komórkowe dla najzamożniejszych klientów. Telefony należącej do Nokii firmy Vertu nie są jednak pierwszymi luksusowymi aparatami na rynku. Wysadzane szlachetnymi kamieniami, zamknięte w złotych obudowach telefony pojawiały się w ofertach takich firm jak Motorola czy Ericsson. Vertu przebiło jednak konkurencję pod względem… ceny.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Podane tu ceny Vertu, są chyba pomylką…. W Polsce telefony te kosztują w granicach 20 tysięcy PLN, a na rynku rosyjskim, czy arabskim dostępne są już z "jedyne" 5ooo $. Ale chyba nie robi to zbyt dużej różnicy…. 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      zjebany i w xxx za drogi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      mam Nokia 8850 Gold Edition i jest gowno warta ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Telefony dla szmaciarzy i napalonych hiphopoych gejów wyruszających na podryw na Paradzie Równości. Drogie i beznadziejne, tylko dla szpanu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Taniocha.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      ej Brudne Giry jak cie nie stać na niego to nie mów że jest dla szmaciarzy, nie moja wina ze jestes biedny i szlak cie trafia jak wiesz ze takie telefonu ktos kupuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      e ty Brudne giery pal gume..jak ty masz nokie 5110 to stul pysk…..gul ci skacze na widok tych telefonó i wiesz ze nigdy niedostaniesz takigo bo klepiesz biede :)telefony sa kalwe i kozackie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      telefon jest na allegro za 19.5tys zł za tą kase to sobie auto ja moge kupic. proste = nie stac mnie na taki tel…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      No cóż taki telefon to fajny bajer , ale szczerze mówiąc to za taką kase to wolałbym miec coś lepszego niż sony ericssona wo ładnej obudowie. Lepiej by bylo gdyby firma produkowała cały telefon , żeby było widac że jest naprawde wyjątkowy bo na rynku zaraz pojawią sie pozłacane podróy za śmiesznie niski ułamek tej ceny , a z 10 metrów to nawet plastki fajnie wygląda :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      moze nie dla szmaciarzy ale dla ludzi z kompleksami :-))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      witam vertu jest super.dlaczego piszecie ze to tel dla szmaciazy poprosyu ludzie sobie moga pozwolic na takie cacko .co prawda ja mam nokie 8800 arte i nie zamienil bym jej na vertu bo telefonik klasa .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Telefon szajs , moja nokia 5200 sto razy lepsza . Za te pieniądze lepiej czarnuchów nakarmić .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Po co komu? Nie mają już na co kasy rozrzucać? Już chyba lepiej byłoby kupic iPhone’a 3GS.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Co ta za Vertu na tym zdięciu wyżej co to za model jak mogę wiedzieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      I jeszcze jedno mam właśnie tego Vertusa w obudowie 18k złota ile on może kosztować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      w telefonie jest tyle samo zlota co w 20 obraczkach. jest o wiele bardziej wytrzymaly od zwyklych telefonow<na polskim rynku>. ma szybkę z antyrefleksem, nie plastik . i oczywiscie ma darmowa funckje konsjerz

Viewing 16 reply threads
Reply To: Telefon dla króla Midasa
Your information: