Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Tanie Dual Simy CP-110 i CP-120 firmy Trak

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Trak Electronics Polska wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele telefonów Dual Sim Active, pozwalające na obsługę dwóch kart SIM. Są to najtańsze modele z dotychczas oferowanych przez TRAK, sugerowana cena detaliczna to 279 zł dla CP-110 oraz 359 zł dla CP-120.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Czy mają jawę?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z informacji technicznych wynika, że nie. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      🙂 tak się zastanawiam czy te telefony mają jeżeli ktoś by do mnie dzwonił z drugiego sima "abonent czasowo niedostępny" czy połączenie oczekujące?? jakoś w myphonach tych nowych miało sie pojawić to drugie ale niewiem dlatego pytam 😀 Może już czas na dual sima cy cuś 😉 Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      a jaka to różnica? na dwa telefony na raz rozmawiasz?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      nie o to chodzi 😛 myphone ponoć miał zastosować taką technologie ale czy zastosował to tego niestety niewiem… druga sprawa z tych tańszych duali myphone oraz trak co lepsze?? ktoś to testował? tak na mój gust to te traki wyglądają jakoś lepiej…

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nie wiem jak Trak, ale testy telefonów Dual-SIM można przeczytać w dziale Testy portalu Telix.pl. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      także jestem ciekaw czy maja javę z tego co zauważyłem to nie chciałem zainstalować rozkład jazdy a tu nie czyta plików jar i jad czy można zainstalowac jawe w traku cp120 jesli tak do gdzie ją pobrać

Viewing 7 reply threads
Reply To: Tanie Dual Simy CP-110 i CP-120 firmy Trak
Your information: