Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Rynek przenoszenia numerów w 2008 roku (aktualizacja)
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość15 kwietnia 2009 o 12:20Liczba postów: 139060#orange-fan
Piszesz o tych swoich ściemniaczach co przedłużają odpowiedź na Fresha. O przenoszeniu to dopiero będzie można mówić jak uchwalą i wejdzie ustawa w drugiej połowie roku oraz od kwietnia 2009 jak Play refunduje przejście. I dobrze nich W3 zacznie w końcu o nas zabiegać.
-
Anonimowy
Gość16 kwietnia 2009 o 22:59Liczba postów: 139060Robienie wody z mózgu ludziom np.Mam heyah mój kolega mieszka na słowacji i ma T-mobile i płaci do mnie 0.19euro cent natomiast z Orange 0.49euro cent.Po co przenosic do Orange to złodzieje nabijaja kase telefony o dupę rozbić co oferują.Orange nie cieszy się uznaniem na Słowacji tylko kasę kradną
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6