Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Regulamin Oferty Stan Darmowy w Play -komentarz Rzecznika Play

Przeglądanie wątków odpowiedzi 26
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Oferta Promocyjna „Stan Darmowy w Play” skierowana jest do Użytkowników Oferty Play Fresh. Niniejsza Oferta Promocyjna obowiązuje od 10.02.2010 r. do odwołania. Regulamin Oferty Promocyjnej Stan Darmowy w Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      To jest promocja która trwa od 10 lutego do odwołania. Czyli … teoretycznie może sie ona skończyć dziś o 22.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Taki sam układ ma większość promocji w Erze, Plusie i Orange. Rzadko opertor podaje dokładny termin zakończenia promocji.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Promocja szybko nie zniknie. To tak jak pakiet minut w TT wielokrotnie był przez kilka lat aż w końcu dali zapis do odwołania.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Według mnie to będzie Walentynkowa promocja, która skończy się prawdopodobnie w maju. Ważne by narobiła szumu i przyciągnęła kolejnych pre-paidowców. Moim zdaniem W3 da teraz jakieś Podwójne Doładowania, by przeczekać i zobaczyć co będzie działo się w salonach i ilu zdecyduje się na MNP. Pierwsze ruchy widać to po sieci Era, która pierwsza zareagowała: Tak Tak i darmowe rozmowy oraz Heyah. Polak jest jednak wierny temu co ma i za szybko nie decyduje się na zmianę operatora. Play także długo nie będzie mógł oferować darmowych rozmów, bo może się zapchać i oprócz reklamy w mediach promocja będzie tylko wirtualna, po prostu ze względu na łącza nie będzie się dało z niej korzystać. A zawiedzeni użytkownicy będą narzekać na zrywanie rozmów. Mnie ciekawi co zrobi Plus, ma związane ręce, z jednej strony, po jego łączach pójdzie gro rozmów, z drugiej strony jak sam zaoferuje darmowe, to zważywszy na ilość własnych użytkowników zanotuje całkowity pad sieci, a tego mu nie darują lepsi klienci biznesowi i abonamentowi. Orange prawdopodobnie sobie poradzi dając podwójne, potrójne doładowanie na Walentynki, doładując kwotą 100/200 zł ma w NOG darmowe minuty dla wszystkich i ma spokój na 5 miesięcy oraz możliwość opracowania własnej strategii. Czeka nas ciekawy miesiąc, ale chyb a nie masowa migracja. Na Play zarobi Plus za roaming i wszystko po miesiącu się uspokoi oprócz zawiedzionych Użytkowników Play, którzy doładowali za 30 zł ale nie pogadali, bo nie mogli. Jak będzie się zobaczy, ale taki scenariusz wydaje się być najbardziej prawdopodobny

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Oj widać jak wychodzi od Ciebie zazdrość 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Czy rzeczowy komentarz i trzeźwe spojrzenie na ofertę od razu musi wywoływać komentarz o zazdrości?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Najlepiej jest aktywowac ta promocję w Playu i przełączyć sobie ręcznie na roaming plusa wtedy nie dość że mamy zasięg i jakość plusa to jeszcze za darmo no i na + jest to że nie obciąża się sieci macierzystej a to ważne dla tych, którzy korzytstają z netu w play

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Ale to na zasiegu p4 tylko działa

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      W CAŁEJ SIECI PLAY NIEZALEŻNIE OD NADAJNIKA!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      @ freshcie – w heyah jest konkretny zapis do kiedy jest promocja.

      Play stawia na ludzi, którzy będą co miesiąc płacic 30 zeta – prawie jak abonament

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      I co z tego bede miec gdzies lepiej. za 30 zlotych przez 30 dni mam 1000 smsow, no limits na polaczenia z numerami w play, cala kwota z zasilenia do wykorzystania, zbieraj minuty, pakiet internetowy 100 MB w cenie 5 zl gdzie w TT mialem 5MB za 5 zl. Nie wroce do ERY nigdy.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Ludzie zamiast tak *****ć bierzcie ładujcie i gadajcie w play za darmo.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      zajac, jednak np. w Hot masz dzięki podwójnym doładowaniom znacznie niższe stawki na połączenia do wszystkich, niż w Play. Do tego od jutra mają wejść Numerki za Grosze- przez miesiąc za darmo. Darmowe połączenia wewnątrz sieci w PF to dobry ruch, jednak wymaga comiesięcznych doładowań kwotą min. 30zł i daje możliwość darmowych połączeń tylko wewnątrz małej sieci. W Heyah prócz podwójnych, do każdego doładowania dają darmowy numer, a oferta ma też wiele innych mocnych stron, jak np. tanie połączenia do UE.

      Freshcie, w każdej ofercie jest zapis, że operator może ją odwołać w każdej chwili 😉 Szykuje się kolejna wojenka w prepaidach, czyli tym lepiej dla użytkowników.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Witam!

      Play zaczyna robić tak jak jest w Irlandii we wszystkich sieciach komórkowych.Za Ź20 na 30 dni w macierzystej sieci dzwoni się za darmo na nr. danej sieci.W regulaminie jednak jest napisane że za darmo to jest ale 5000 min. oczywiście + darmowe sms’y .

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Nie wyświetla się znaczek euro.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      niech to tez bedzie jeszcze na stacjonarne i nirch jeszcze zrobia 19groszy do wszystkich siec i wtedy to bedzie exsrta oferta

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      #PINO inowrocław

      Minimalista jesteś. Wszystko powinno być za darmo – to dopiero byłaby oferta. 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Lucek, ja jestem abonentką (One Play bez telefonu) i powiem że oferta Fresh bardzo mnie irytuje. Płacę miesieczne rachunki wyższe niż 50 zł a oferta w porównaniu do fresha jest bardzo kiepska. Na pewno nie przedłuże umowy tylko przejdę na prepaid. Chyba że coś zmieni w ciągu miesiąca, ale wątpie. Play nie dba o abonentów, to widać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Nika, ale z jakiegoś powodu wzięłaś tą ofertę. Wtedy była dobra? Ktoś Ciebie zmuszał? Abonament ma to do siebie, że wiąże. A PF z SD to jest czasowa promocja. Za 2 miesiące może się skończyć i co wtedy powiesz?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      ja tam jestem zadowolony z oferty, mam ją jako 2 kartę i jest git

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      No ale czy jest dla Ciebie jakas róznica ,jesli masz dodatkowo jeszcze jedna karte ?

      I tak gadasz za darmo…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      zamiana Darmowego Numeru na Stan Darmowy była bardzo dobrą decyzją Play

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Dzięki takiej zamianie wyrośli na lidera jesli chodzi o oferty na kartę

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Za dodatkowe 30 zł gadać z całym play za darmo 🙂 korzystniejszej oferty dawno nie było xD , szkoda że nie ma człowiek kobiety ;p było by z kim pogadać wieczorami przez kom…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Mnie zastanawia ten błąd w regulaminie:

      "4. Aby skorzystać z niniejszej Oferty Promocyjnej należy w poniższej kolejności wykonać następujące czynności:

      a. Wpisać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*1*1#

      b. Poczekać na otrzymanie potwierdzenia przyjęcia kodu, a następnie sprawdzić czy Oferta

      Promocja jest aktywna wpisując i zatwierdzając kod *111*1*3#

      c. Po upewnieniu się, że Oferta Promocja jest aktywna, doładować konto kwotą minimum 30

      zł"

      5. Potwierdzenie przyjęcia kodu (pkt. 4 ppkt b) zostanie wysłane do Użytkownika w ciągu 24 godzin od wykonania

      czynności z ppkt. 4a.

      7. Inna kolejność wykonania czynności opisanych w pkt. 5 nie skutkuje uruchomieniem Oferty Promocyjnej."

      Jakich czynności opisanych w pkt 5? Tych z pkt. 4 zapewne… Niby głupi błąd ale jak dla mnie nie powinien mieć miejsca.

      Ponadto strasznie chamski według mnie jest fakt ze nie można uruchomić oferty już po doładowaniu..czemu? By Ileś setek ludzi doładowało za 30zł po czym zorientowało się,że nie mogą korzystać z promocji?

      Może się mylę,więc jeśli śmiało można uruchamiać promocje już po doładowaniu i nie trzeba robić kolejnego to będę wdzięczny za informacje;)

      I rozumiem,że jeśli ktoś nie sprawdzi aktywności promocji kodem *111*1*3# i doładuje za 30 zł to w przypadku gdy promocja się mu nie uruchomi nie ma prawa składać reklamacji?

      Może się czepiam..ale zaczyna mnie drażnić nieprzejrzystość w regulaminach promocji…

      p.s. i jeszcze jedno czemu w pliki pdf w którym jest regulamin tej promocji są podwojone strony? kolejny błąd?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Witam

      Chciałabym was się zapytać odnośnie stan darmowych rozmów w play fresh, mianowicie ciekawi mnie pewne niedociągnięcie w regulaminie. Czy jeśli doładuje za 30zł to od razu tracę te pieniądze i mam za darmo do pf, czy doładuje za 30zł i nadal mam to na koncie pieniążki, mogę wydzwonić to 30zł i na dodatek mogę rozmawiać za darmo w pf?

      Pozdrawiam

Przeglądanie wątków odpowiedzi 26
Odpowiedz na: Regulamin Oferty Stan Darmowy w Play -komentarz Rzecznika Play
Twoje informacje: