Jesteś tutaj:---Przepisy na soki
Przepisy na soki2017-11-10T10:41:01+01:00

Start Forum Inne Hydepark Przepisy na soki

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Od blisko tygodnia mam wyciskarke owocowo-warzywna w związku z tym poszukuje sprawdzonych przepisów na takowe soki.
      Obecnie pije głównie marchew z jabłkiem który wyjątkowo mi odpowiada, ale może ktoś z was ma podobne urządzenie i podzieli się swoimi doświadczeniami? Będę bardzo wdzięczny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      [quote]Od blisko tygodnia mam wyciskarke owocowo-warzywna w związku z tym poszukuje sprawdzonych przepisów na takowe soki.
      Obecnie pije głównie marchew z jabłkiem który wyjątkowo mi odpowiada, ale może ktoś z was ma podobne urządzenie i podzieli się swoimi doświadczeniami? Będę bardzo wdzięczny. [/quote]

      Marchew + banan + truskawka ( używam często mrożonych)
      Jabłoko + pomarańcza + burak
      ewentualnie możesz jeszcze kombinować z warzywami takimi jak natka pietruszki, buraki czy inne nacie ( dobre wyciskarki spokojnie sobie z nimi poradzą).
      Na tym blogu jest sporo propozycji na takie przepisy
      [url]https://www.eujuicers.pl/blog[/url]

    • kopciuszek6
      Participant
      Liczba postów: 2

      Dla mnie bezkonkurencyjne jest połączenie marchwi i pomarańczy – uwielbiam!

    • szalpaul44
      Participant
      Liczba postów: 2

      zielona warzywa są bardzo zdrowe do wyciskania ja polecam jakiś seler naciowy jarmuż takie tematy plus czosnek na zdrowie

    • AnastazjaPe
      Participant
      Liczba postów: 1

      Ja uwielbiam sok pomidorowy…pycha…

    • ThopTv
      Participant
      Liczba postów: 1

      This is an incredible rousing article.I am essentially satisfied with your great work.You put truly exceptionally accommodating data. Keep it up. Continue blogging. Hoping to perusing your next post.

    • mleczko90
      Participant
      Liczba postów: 1

      Pomarańcz, gejpfrut, kokos i dynia 🙂

    • balonowaona66
      Participant
      Liczba postów: 8

      Takich fajnych połączeń jest więcej – ja lubię ogólnie soki cytrusowe, ale czasami przełamuję ich smak jabłkiem, gruszką albo właśnie marchewką. Lubię też dodać jakieś mniej oczywiste warzywo, np. buraka, ogórka albo pomidora. Wtedy ta słodycz owoców jest fajnie przełamana przez smak wytrawny. Można też dodać szpinak, chociaż nie wiem czy w wyciskarce uda się uzyskać zbyt dużą ilość soku

Viewing 7 reply threads
Reply To: Przepisy na soki
Your information:




https://linebet-bangladesh.com/en/mobile