Jesteś tutaj:---Przepisy na soki

Przepisy na soki2017-11-10T10:41:01+00:00

Start Forum Inne Hydepark Przepisy na soki

• Autor
    Wpisy
  • Anonim
    Liczba postów: 0

Od blisko tygodnia mam wyciskarke owocowo-warzywna w związku z tym poszukuje sprawdzonych przepisów na takowe soki.
    Obecnie pije głównie marchew z jabłkiem który wyjątkowo mi odpowiada, ale może ktoś z was ma podobne urządzenie i podzieli się swoimi doświadczeniami? Będę bardzo wdzięczny.

• Anonim
    Liczba postów: 0

[quote]Od blisko tygodnia mam wyciskarke owocowo-warzywna w związku z tym poszukuje sprawdzonych przepisów na takowe soki.
    Obecnie pije głównie marchew z jabłkiem który wyjątkowo mi odpowiada, ale może ktoś z was ma podobne urządzenie i podzieli się swoimi doświadczeniami? Będę bardzo wdzięczny. [/quote]

Marchew + banan + truskawka ( używam często mrożonych)
    Jabłoko + pomarańcza + burak
    ewentualnie możesz jeszcze kombinować z warzywami takimi jak natka pietruszki, buraki czy inne nacie ( dobre wyciskarki spokojnie sobie z nimi poradzą).
    Na tym blogu jest sporo propozycji na takie przepisy
    [url]https://www.eujuicers.pl/blog[/url]

Reklama
  • zenek70
    Uczestnik
    Liczba postów: 2

Jak masz wyciskarkę to spokojnie możesz robić wina domowe. Ja od wielu lat się tym zajmuje, w ostatnim czasie wykonałem fajne wino z rodzynek z tego przepisu https://cudowny-ogrod.blogspot.com/2010/03/wino-z-rodzynek-krok-po-kroku.html

• Oraib pk
    Uczestnik
    Liczba postów: 1

For very nearly seven days now I have a foods grown from the ground squeezer, thusly I am searching for demonstrated formulas for such squeezes.

China consultants Karachi

• alanabui
    Uczestnik
    Liczba postów: 6

It is easy to understand, detailed and meticulous! I have had a lot of harvest after watching this article from you! I feel it interesting, your post gave me a new perspective! I have read many other articles about the same topic, but your article convinced me! I hope you continue to have high quality articles like this to share with veryone! Swords And Souls

• kopciuszek6
    Uczestnik
    Liczba postów: 3

Dla mnie bezkonkurencyjne jest połączenie marchwi i pomarańczy – uwielbiam!

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.