Start › Forum › Inne › Hydepark › Porozmawiasz o nauce online?
Cześć! Interesuje mnie twoja opinia na temat nauki w Internecie i chcę spróbować podnieść swoje umiejętności, zwłaszcza w dziedzinie technologii IT .
dzięki za informację
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: