Start Forum Operatorzy Internet mobilny Nowy modem Merlin X950D HSPA 7,2 Mb/s w iPlusie

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W zasięgu iPlusa znajduje się aż 99% populacji naszego kraju. Z superszybkiej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w blisko 1500 miejscowościach, zamieszkanych przez około 50% ludności. Od 18 lutego Polkomtel do oferty iPlus wprowadził nowy modem ExpressCard Merlin X950D HSPA 7,2 z adapterem do PCMCIA w cenie od 1 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139981

      Z iplusem ja faktycznie nie mam problemów z zasięgiem. Jeżdżę w beskidy i na mazury i wszędzie jest zasięg. Do tego oferta cenowo całkiem przyzwoita. Nic dziwnego, ze iplus jest uznawany za nr 1 w kraju.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139981

      jak myslalem..w pazdzierniku polkomtel pisał ze PONAD 40% populacji w zasiegu 3g/hsdpa wiec jasne bylo ze blisko 50% juz byli..w sumie dobrze.jednak szkoda ze obszarem 3g zajmuje tak malo miejsca.plus ma najlepsza siec w skali kraju(tj srednia) ale info o tym ze nie beda inwestowac w 2g oznacza koniec pewnej epoki..plus ma duzo umts ale mniej edge niz orange czy era(z tym ze w plusie naprawde to ma predkosci edge nie predkosci gprs)..edge moga instalowac zdalnie,choc podejrzewam ze technicy i tak mierzą,badają.tam gdzie jest jeszcze plus gprs tam era/orange/play byc moze maja lepsze mozliwosci (edge/3g)?wybierac jest w czym to najwazniejsze.tylko testowac prepaidem i w roznych godzinach zeby potem ci ktorzy nie wiedza do czego jest tak naprawde mobilny net nie żalili sie na forum ze im wszystko wolno chodzi itp..ciekawe ile node b polkomtel postawi przez 2009..ide o zaklad ze oficjalnie (wykaz uke)wyjdzie ze wiecej niz p4

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139981

      dobrze, ze wrzucili to promo z dodatkowym netem na komorce, zawsze to 0,5GB za friko…a wiadomo zwiekszony limit na wage zlota 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139981

      Bardzo cieszy mnie fakt, ze sieć plus tak przyspiesza rozwój iplusa. Teraz już go mogę stosować go jako głównego dostawcę internetu w domu i rezygnować z mniej praktycznego dla mnie stałego, mniej użytecznego (w efekcie droższego) łacza.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Nowy modem Merlin X950D HSPA 7,2 Mb/s w iPlusie
Your information: